Jaunių R7 varžybos Plungėje
Vilniaus SM „Tauras“-VRA jaunių komanda

Gegužės 9 d. SM „Tauras-VRA“ jaunių komanda vyko į Plungę, kur vyko Lietuvos regbio federacijos R-7 jaunių pirmenybės. Iš viso dalyvavo septynios komandos: Šiaulių Regbio akademija-„Baltrex“, Kauno SM „Gaja“, Plungės SRC-„Dorbė“, Šiaulių Regbio akademija-„Vairas“, Vilniaus SM „Tauras“-„Geležinis vilkas“, Šiaulių Regbio akademija-„Vairas-2“, Vilniaus SM „Tauras“-VRA. Visos komandos buvo paskirstytus į dvi grupes. A grupėje 3 komandos, B grupėje 4 komandas.

Jaunių komanda, treniruojama trenerio V. Valio, žaidė 4 varžybas. Pirmas rungtynes žaidė su Šiaulių Regbio akademija-„Vairas“ komanda. Rungtyse buvo sunkios, komanda nepelnė taškų, komanda pralaimėjo rezultatu 0-38 (pirmas kėlinys 0-12). Antras rungtynes komanda žaidė su Šiaulių Regbio akademija-„Vairas-2” komanda. VRA komanda aikštelėje laikėsi puikiai, varžovams nepavyko pelnyti nei vieno taško. Rungtynes laimėjo rezultatu 24-0 (pirmas kėlinys 14-0). Komandai taškus pelnė: Donatas Bosijakas pelnė 19 taškų ir Orestas Savickis – 5 taškai. Trečias rungtynes komanda žaidė su Vilniaus SM „Tauras”-„Geležinis vilkas” komanda. Rungtynes pralaimėjo 5-38 (pirmas kėlinys 24-0). Komandai 5 taškus pelnė Donatas Bosijakas. Savo grupėje SM „Tauras“-VRA užėmėme trečią vietą ir liko žaisti dėl 5-6 vietų.

Ketvirtas rungtynes komanda žaidė su Plungės SRC-„Dorbė“ komanda. Rungtynes pralaimėjo 26-12 (pirmas kėlinys 12-0). Komandai 7 taškus pelnė Donatas Bosijakas ir Leonas Vasaris Sirutas – 5 taškus.

Geriausias komandos žaidėjas Donatas Bosijakas

SM „Tauras-VRA“ užėmė VI vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Donatas Bosijakas.

SM „Tauras-VRA“ jaunių komandai šios varžybos buvo pirmos, komanda nevyko į I turą. „Komanda nedalyvavo I ture, nes po karantino švelninimo dar nebuvo pradėjusi daryti kontaktinių treniruočių, tad teko pirmą turą praleisti, – kalbėjo komandos treneris V. Valys. Komandai po karantino dar sunku įsivažiuoti į treniruočių ir varžybų procesą. Su komanda nevyko ir keli pagrindiniai žaidėjai, kurie tikrai būtų padėję iškovoti aukštesnę vietą ture, – teigė komandos treneris. Tačiau treneris džiaugėsi, kad buvo jaučiamas komandos susižaidimas, matėsi žaidimo braižas.