Jaunių R7 varžybos Jurbarke
Vilniaus SM „Tauras“-„VRA“ jaunių komanda

Praėjusį sekmadienį, gegužės 16 d., „SM Tauras-VRA“ jaunių komanda vyko į Jurbarką, kur vyko 2021 m. Lietuvos regbio federacijos R-7 jaunių pirmenybės, III – turas. Ture iš viso dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos po 4 komandas į dvi grupes.

Pirmas rungtynes SM „Tauras“-„VRA“ žaidė su Vilniaus „Tauras“-„Geležinis vilkas“ komanda. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 10-37 (pirmas kėlinys 5-15). Komandai po penkis taškus pelnė Donatas Bosijakas ir Robertas Strička. Antras rungtynes jaunių komanda žaidė su Šiaulių Regbio akademija-„Vairas“-2 komanda. Rungtynės buvo sėkmingos, komanda laimėjo rezultatu 38-0 (pirmas kėlinys 12-0). Komandai taškus pelnė: Robertas Strička 28 taškus, Donatas Bosijakas ir Orestas Savickis po 5 taškus. Trečias rungtynes VRA žaidė su Šiaulių Regbio akademija-„Baltrex“ komanda. Rungtynėse nepavyko pelnyti nei vieno taško, teko nusileisti varžovams. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 0-32 (pirmas kėlinys 0-27). Savo grupėje jaunių komanda užėmė trečia vietą ir liko kovoti dėl V vietos. Trūko pagrindinių žaidėjų, o tai lėmė ir varžybų rezultatus.

Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Leonas Vasaris Sirutas

Ketvirtas rungtynes SM „Tauras“-„VRA“ žaidė su Plungės SRC-„Dorbė“ komanda. Lemiamos rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 12-12. Teko žaisti pratęsimą iki pirmų pelnytų taškų. Deja, bet rungtynėse nepavyko iškovoti pergalės, komanda pralaimėjo rezultatu 12-19 (pirmas kėlinys 0-7). Komandai taškus pelnė: Robertas Strička 7 taškus ir Leonas Vasaris Sirutas 5 taškus. SM „Tauras“-„VRA“ iškovojo VI vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Leonas Vasaris Sirutas.

Komandos treneris V. Valys apgailestavo, kad į varžybas vėl teko vykti nepilnos sudėties, nors komandos žaidėjai planavo vykti. Teko vykti su tais žaidėjais, kurie buvo pasiruošę ir norėjo žaisti varžybas. Šiame ture sugriuvo žaidimo braižas, tad teko pakeisti žaidėjų pozicijas ir išsiderino taktinis žaidimas, kuris tikrai davė rezultatą antrajame ture, bet nesugebėjome tai padaryti ir pagerinti žaidimą, – komentavo varžybas treneris. Strigome ir gynyboje, nesugebėjome tinkamai išsidėstyti ir kompensuoti silpnąsias vietas. Truko ir ištvermės, fizinio pasirengimo, nes lyderiai nebegalėjo temti visos komandos ir pritruko jėgų kovoti dėl pergalių.