Jaunių R-7 pirmenybėse Kaune, Akademijos jaunių komanda iškovojo pirmą vietą.

2013-06-30 Nr-1Į antrąjį regbio-7 lygos turą Akademikai atvyko atskirai. Vieni iš stovyklos, kur specialiai ruošėsi šiam turui, kiti iš Vilniaus. Po burtų traukimo VRA-1 pateko į pogrupį su Panevėžio ir Kauno komandomis, o VRA-2 su Panevėžio antrąja komanda ir jungtine Jonavos ir Alytaus komanda.

Pirmosios VRA-1 rungtynės prieš panevėžiečius baigėsi nesėkme. Jaunius nuvylė prasta ištvermė ir nesusižaidimas. Antrosiose varžybose Akademikai iškovojo pergalę prieš Kauno „Ąžuolą“ ir pateko į pusfinalius, kur susitiko su jungtine Alytaus ir Jonavos komanda. Akademija laimėjo ir gavo kelialapį į finalą, kur susitiko vėl su Panevėžio KKSC. Ko gero, tai pirmas kartas regbio-7 lygos istorijoje, kada finale žaidžia dvi Aukštaitijos komandos. Pirmas kėlinys vilniečiams buvo sunkus ir baigėsi nesėkme. Tačiau po trenerio Algimanto Žvinklio pastabų komanda susigriebė. Žeminimai prasidėjo vienas po kito, finalinis švilpukas skelbė Akademikų pergalę.

2013-06-30 Nr-2Jauniesiems VRA-2 žaidėjams sekėsi sunkiau. Pogrupyje pralaimėję jungtinei Alytaus ir Jonavos komandai ir laimėję prieš Panevėžio antrąją komandą, Akademikai pusfinalyje nusileido Panevėžio KKSC, o mažajame finale vėl pralaimėjo jungtinei Alytaus ir Jonavos komandai. Nepaisant to, jaunieji Akademikai kovojo ir tikrai nenusileido vyresniems regbininkams.

Akademikai pagaliau įvažiavo į pergalių kelią. Puikiai ture sudalyvavo Vygaudas Miklaševičius, Mangirdas Kazačenko, Deividas Bimba. Tikimės, kad tai ne paskutinė Akademikų pirma vieta regbio-7 lygoje. Laukia paskutinis lemiamas turas rudenį Panevėžyje.