Jaunimo regbio-7 čempionato varžybos Vilniuje
Vilniaus SM "Tauras-VRA“ jaunimo komanda

Vilniaus SM „Tauras-VRA“ jaunimo komanda

Gegužės 2 d. „SM Tauras-VRA“ jaunimo komanda dalyvavo varžybose, 2021 m. Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato II ture, kurios vyko Vilniaus „Geležinio Vilko“ regbio stadione. Ture iš viso dalyvavo 8 komandos: Kauno Sporto mokykla  „Gaja“, Vilniaus „SM Tauras-VRA“, Vilniaus „SM Tauras-Geležinis Vilkas“, Plungės „SRC-Dorbė“ – Klaipėdos „Kovas“, Panevėžio sporto centras, Šiaulių sporto gimnazija, Šiaulių regbio akademija-Zokniai, Šiaulių Regbio akademija-S. Kukulskio regbio mokykla. Jaunimo komanda, treniruojama trenerio V. Valio, žaidė 4 varžybas. Visos komandos buvo suskirstyto į du pogrupius. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ žaidė B pogrupyje su Šiaulių sporto gimnazija, Šiaulių regbio akademija-S. Kukulskio regbio mokykla ir Kauno SM „Gaja“.

Geriausias komandos žaidėjas Ernestas Kaziukevič

Pirmąsias rungtynes komanda žaidė su Šiaulių Regbio Akademija-S. Kukulskio regbio mokyklos komanda. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 43-5 (pirmas kėlinys 21-5). Antrąsias rungtynes žaidėm su Kauno SM komanda „Gaja“. Rungtynes pralaimėtos rezultatu 17-5 (pirmas kėlinys 12-5). Trečiąsias rungtynes  „SM Tauras-VRA“ komanda žaidė su Šiaulių sporto gimnazija komanda. Rungtynes buvo nesėkmingos, varžovai buvo stipresni, rungtynės pralaimėtos, nepelnius nei vieno taško, rezultatu 45-0 (pirmas kėlinys 24-0). B grupėje SM Tauras-VRA“ užėmė IV vietą ir liko žaisti dėl 7-8 vietos.

Ketvirtąsias rungtynes jaunimas žaidė su Panevėžio sporto centro komanda. Rungtynes laimėjo 29-14 (pirmas kėlinys 12-7). „SM Tauras-VRA“ užėmė VII vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Ernestas Kaziukevič.

Komandai po karantino dar sunku įsivažiuoti ir žaisti pilnu pajėgumu, nes tik kelias savaites, kaip komanda treniruojasi kartu, kontaktiniu būdu. Tikiuosi, kad komanda sutvirtės, susižais ir pakils į aukštesnę vietą, – keblėjo treneris V. Valys.