J. Basanavičiaus progimnazijos mokiniai žaidžia regbį
J. Basanavičiaus progimnazijos dalyviai

J. Basanavičiaus progimnazijos dalyviai

Trečiadienį į Vingio parko regbio stadioną sugužėjo nemažas būrys smalsuolių. Stadione, nuo 9 val., ryto šurmuliavo J. Basanavičiaus progimnazijos mokyklos 5-6 klasių mokiniai. Mokykloje tą dieną buvo organizuojami renginiai, skirti sporto ir sveikatingumo dienai. Smagu, kad būrys jaunųjų mokinukų apsilankė ir regbio stadione. Vaikų jau laukė treneriai Vidmantas Valys ir Giorgi Chubinidze su regbio sportininkais-pagalbininkais. J. Basanavičiaus progimnazijos mokiniams regbis nėra naujiena. Šioje mokykloje 2019 m. vyko projektas „Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ (buvo žaidžiamas nekontaktinis regbis), mokykloje vaikai gali lankyti regbio treniruotes.

O šiandien mokiniai susipažino su kontaktiniu regbiu. Mokėsi kamuolio perdavimo, užgriebimo, kitų technikos elementų, žaidė žaidimus ir rungėsi tarp savęs žaisdami kontaktinį regbį. Iš viso šventėje dalyvavo apie 300 vaikų. Buvo daug smagių akimirkų.

Kviečiame prisijungti ir išbandyti regbį, laukiame visų regbio stadione ne tik sporto švenčių metu. Ateik ir tapk komandos dalimi.