Iškovota III vieta
Vilniaus Jaunimo rinktinė, Vilniaus SM „Tauras“ komanda

Vilniaus Jaunimo rinktinė, Vilniaus SM „Tauras“ komanda

Spalio 23 d., Vilniaus Vingio parko regbio stadione, vyko 2019 m. Lietuvos jaunimo regbio-15 pirmenybės. Kartu su komanda į varžybas vyko treneriai Vidmantas Valys ir Augustinas Taralis. Dalyvavo 6 komandos: Šiaulių̨ „Regbio akademija-Zokniai“, Šiaulių „Regbio akademija-Vairas“, Vilniaus „SM Tauras-VRA“, Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“, Plungės „RSC-Dorbė“, Šiaulių „Regbio akademija-ŠUG“. Jaunimo rinktinė, Vilniaus SM „Tauras“, žaidė dėl trečios vietos.

Varžybas dėl trečios vietos vilniečiai žaidė su Kauno „SM Tauras-Ąžuolas“. Pirmas kėlinys laimėtas rezultatu 12-0, vilniečių pergalė. Varžybas laimėjo Vilniaus SM „Tauras“

Rezultatyviausias komandos žaidėjas Mantas Butkevičius

Rezultatyviausias komandos žaidėjas Mantas Butkevičius

(galutinis rezultatas 23-10). Geriausiu ir rezultatyviausiu žaidėju pripažintas Mantas Butkevičius, jis ir pelnė visus taškus savo komandai.

Rungtynės buvo įtemptos, nebuvo lengvos, – pasakojo komandos treneris V. Valys. Komanda labai daug klydo, išmesdami kamuolį iš po užribio. Jaunimo rinktinė atrodė nesusižaidusi, nevisi žinojo, ką daryti puolime ar gynyboje. Žaidėjai nesugebėdavo išsaugoti kamuolio atvirose grumtynės. Rungtynės buvo laimėtos tik kelių žaidėjų pastangomis, nors norėjosi, kad visi prie to prisidėtų ir atsakingai kovotų dėl pergalės, – teigė V. Valys.

Daugiau nuotraukų žiūrėti: Foto albumas