Į Vilnių sugrįš vienas iš populiariausių žaidimų pasaulyje – REGBIS!

2013-04-27 T.B Nr-18Šeštadienį 14 val. Vingio parko regbio aikštėje vyks Europos tautų taurės rungtynės Lietuva – Kroatija. Šios rinktinės Vilniaus mieste susitinka jau antrą kartą.

Lietuviai pernai paskutinėse 2A diviziono rungtynėse 28-26 įveikė kroatus, bet dėl geresnio tarpusavio taškų santykio į aukštesnį divizioną iškilo Švedija. Šiais metais Lietuvos rinktinės padėtis divizione yra šiek tiek prastesnė, nes buvo pralaimėti pirmi treji sezono susitikimai. Pergalė rungtynėse su Kroatija leistų lengviau atsikvėpti ir su naujomis jėgomis ruoštis rudenio kovoms.

Praėjusiais metais rungtynių dieną oras Vilniuje buvo tiesiog puikus ir jauki aikštė buvo perpildyta žiūrovų. Lietuvos regbio federacija, Vilniaus regbio akademija ir Vilniaus miesto savivaldybė siekia, kad šiemetinis renginys būtų nė kiek neprastesnis. Visame Vilniuje jau kabo trisdešimt plakatų kviečiančių į rungtynes, o šeštadieniui parengta programa su žaidimais ir pramogomis. Organizatoriai taip pat pasirūpino, kad net ir regbio taisyklių nežinantieji su jomis galėtų susipažinti renginio metu.

Bilietus platina bilietai.lt. Perkant iš anksto taikoma 25% nuolaida. Galimybė įsigyti bus ir prie vartų į aikštę.