Gerumo akcija-2020

2020-12-23 Nr.1Vilniaus „Geležinio Vilko“ Rotaract klubo prezidentas Lukas Milčius, kaip ir kasmet pasisiūlė prisidėti prie gerumo akcijos ir skirti pinigėlių dovanoms, kurios skirtos globos namų auklėtiniams. „Vilniaus regbio akademijos“ vadovas Vidmantas Valys net nesuabejojo, kad reikia organizuoti Gerumo akciją. Nes šie metai ir taip buvo liūdni, sunkūs ir kitokie nei praėję. Vaikams pastaraisiais metais buvo mažiau renginių, švenčių, pramogų. Ir daug ribojimų dėl Covid-19 pandemijos.

Bet Gerumo akcija įvyko, Kalėdų Senelis atvyko, buvo daug gražių ir įsimintinų akimirkų. Kalėdų Senelis vienintelis žmogus, kuriam nėra didelių ribojimų lankyti vaikus. Bet, net ir jis, šiemet turėjo laikytis saugaus atstumo ir iš toli bendrauti su vaikais.

2020-12-23 Nr.2Kalėdų Senelis pirmiausia nuvyko į „Gilės“ globos namus ir susitiko su ten gyvenančiais vaikais. Vaikai net nežinojo, kad pas juos atvyks Kalėdų Senelis ir atveš jiems dovanų. Tai buvo jiems didelės staigmena. Deja vaikai negalėjo išeiti net ir į kiemą, pabendrauti su Seneliu, tad teko susimojuoti ir šypsotis per langą. O kalėdines dovanas Senelis paliko prie durų, kurias vaikai vėliau saugiai išsidalino.

Vėliau Kalėdų Senelio laukė kelionė į Pilaitės mikrorajoną, kur vaikai jau girdėjo gandą apie vaikštantį Kalėdų Senelį, kuris lanko vaikus. Jie laukė svečio su nekantrumu. Vaikai laukė Kalėdų Senelio prie langų ir balkonuose. Visi vaikai buvo pakalbinti, pradžiuginti dovanomis ir Kalėdų Senelio dėmėsiu.

Po gražios akcijos, Kalėdų senelis saugiai vyko namo pailsėti, kad kitą dieną galėtų lankyti jau kitus vaikus.

2020-12-23 Nr.3Džiaugiamės gražiomis akimirkomis ir VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ bendruomenės vardu, norime padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie šios Gerumo akcijos: Vilniaus „Geležinis Vilkas“ Rotaract klubui, A. Guogos paramos fondui, Avižienių grožio salonui, Aleksandrui Makarenko, Viliui Kucinai, Ramūnui Skirmantui, Mantvydui Šakaliui, Egidijui Sakalauskui, Irmantui Kukulskiui, Artūrui Michejenko, Tautvydui Ropeikai, Šarūnui Pranevičiui, Vidui Kalveliui, Robertui Žuravskiui, Virmantui Užpaliui bei Donatui ir Orintai. Taip pat dėkojame Kalėdų Seneliui, kad nei vienas vaikas nebuvo pamirštas, fotografui Saulius Čirbai ir operatoriui Dangirui Auguliui už įamžintas akimirkas.

Daugiau momentų: foto albumas ir video