Gerėjančios „VRA-Tomosta“ sportinės formos neužteko pasiekti pergalės prieš praeitų metų čempionus Šiaulių „Baltrex“

_DSC0346Šeštadienį pirmą kartą „Top league“ rungtynėse susitiko „VRA-Tomosta“ ir „Baltrex“ ekipos. Kovingose rungtynėse netrūko įtampos, geltonų kortelių ir emocijų, tačiau labiau patyrę šiauliečiai sugebėjo įveikti „Vilniaus regbio akademijos“ ekipą rezultatu 17-47.

Vingio parko regbio stadione gausiai susirinkę žiūrovai jau nuo pirmų rungtynių minučių galėjo įsitikinti, jog rungtynės bus gražios ir įtemptos. Jau 2 minutę „Baltrex“ ekipa pelnė žeminimą ir realizavo realizacijos smūgį, tad rezultatas tapo 0-7 šiauliečių naudai. 7 minutę pasinaudodami „Baltrex“ klaida, vilniečiai gavo progą spirti baudos smūgį ir jį tiksliai atlikęs Mantas Butkevičius pelnė 3 taškus ir sušvelnino rezultatą 3-7. Tačiau kamuolį kontroliavę šiauliečiai iki kėlinio pabaigos pelnė dar tris žeminimus ir padidino pranašumą 3-26.

"VRA-Tomosta" geriausias rungtynių žaidėjas - Mantas Butkevičius

„VRA-Tomosta“ geriausias rungtynių žaidėjas – Mantas Butkevičius

Po pertraukos „VRA-Tomosta“ regbininkai išėjo į aikštę labiau užsivedę ir pasitikintys savo jėgomis. Nors ir praleido greitą žeminimą, vilniečiai po kelių minučių atsakė tuo pačiu. Po keitimo pasirodęs Danas Karapetjanas pelno pirmą „VRA-Tomosta“ žeminimą, Mantas Butkevičius pridėjo dar 2 taškus ir rezultatas tapo 10-33. 54 minute Danas Karapetjanas vėl pelno žeminimą ir Mantas Butkevičius prideda 2 taškus. Vilniečiai grįžo į rungtynes ir palaikomi sirgalių šūkiais sumažino atsilikimą 17:33. Deja, bet prasidėjus smarkiam lietui rungtynių tempas kardinaliai pasikeitė, abiem komandom tapo sunkiau kontroliuoti kamuolį ir tuo pasinaudoję Šiaulių „Baltrex“ regbininkai perėmė iniciatyvą ir pridėjo dar du žeminimus su sėkmingomis realizacijomis ir padidino atotrūki tarp komandų. Rungtynės baigėsi 17-47 šiauliečių naudai.

Geriausias rungtynių žaidėjas „VRA-Tomosta“ ekipoje – Mantas Butkevičius. Geriausias „Gralla Premium“ rungtynių gynėjas – Domantas Stravinskas.

Geriausias "Gralla Premium" rungtynių gynėjas - Domantas Stravinskas

Geriausias „Gralla Premium“ rungtynių gynėjas – Domantas Stravinskas

“Šiais rungtynes nors ir pralaimėjome, bet vertinčiau vidutiniškai, nes prieš rungtynes netekome visų pagrindinės sudėties pirmos linijos žaidėjų, tad mums teko suktis ir spręsti susiklosčiusią padėtį. Jau pirmo kėlinio pradžioje apmaudžiai praleidžiame taškus, nepataikome iš dėkingos padėties baudos smūgius į vartus, kur galėjome pelnyti taškus ir sušvelninti rezultatą. Apmaudžios klaidos gynyboje leido varžovui nutolti.

Antras kėlinys vyko jau apylygiai, nors mes negalėjome dominuoti skiriamosiose grumtynėse, bet aikštės teritoriją atiduodavome lengvai, varžovas išnaudojo visas mūsų klaidas. Dėkoju savo komandos žaidėjams už kovingumą ir norą gerai sužaisti, ypač noriu padėkoti savanoriams, administracijai ir sirgaliams, kurie palaikė ir padėjo pasiruošti varžyboms, bei trečiam kėliniui“ – rungtynes objektyviai vertino “VRA-Tomosta” vyr. treneris Vidmantas Valys.

Sekančias varžybas žaisime rugpjūčio 20d.(šeštadienį) 14:00 Vilniaus Vingio parko regbio stadione su daugkartiniais čempionais Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“ komanda. Kviečiame sirgalius palaikyti savo miesto regbio komandą ir siekti pergalių kartu!

Daugiau nuotraukų : https://www.facebook.com/photo/?fbid=10225045992030850&set=pcb.5390506307683241

https://www.facebook.com/VilniusRugby/photos/pcb.5389551757778696/5389546707779201

Video : https://www.facebook.com/BalticTopleague/videos/486638040133245