Finalinis turas Šiauliuose

2013-09-18 Vaiku finalinis turas SiauliuoseLietuvos jaunučių-B ir vaikų pirmenybių ture pergalę šventė šeimininkai Šiaulių BaltRex ir Vairas regbininkai. Pastarieji laimėjo vaikų grupėje, o baltrexsiečiai buvo geriausi tarp jaunučių. Akademijos komandos savo žaidimu nesublizgėjo, bet prieš akis laukia ilgas žiemos pertrauka, per kurį bus galima įgyti naujų įgūdžių, sutvirtėti ir pasipildyti naujais žaidėjais.

Akademijos jaunučiai pateko į vieną pogrupį su Kauno FM „Ąžuolo” ir Šiaulių „Vairas-Klevas” vaikinukais. Čia jie pasirodė garbingai, abiems varžovams pralaimėdami po vienodai 15:0. Deja, netekę teisės kovoti dėl prizinių vietų vilniečiai tiesiog subyrėjo ir susitikime su Panevėžio KKSC triuškinančiai pralaimėjo 50:5.

Vaikų grupės varžybose dalyvavo net 10 komandų. Akademijai labai nepalankūs buvo burtai, sumetę abi jos komandas į tą patį pogrupį. Čia mūsiškiai nusileido Jurbarko KKSC ir Šiaulių „Vairas-Klevas” jauniesiems regbininkams. Nugalėti pavyko tik antrąją klaipėdiečių komandą. Kovoje dėl vietų akademikais sekėsi skirtingai. Pirmoji komanda nugalėjo kauniečius 30:0 ir užėmė penktą vietą. Antroji vis dėl to nusileido antrajai „Vairo” komandai 0:20. Šioje amžiaus grupėje čempionais tapo pagrindinė vairiukų komanda, kurios pergalė tiesiog vainikavo puikų sezoną. Jie 15-0 nurungė BaltRex.

Dabar jaunųjų regbininkų laukia šiokia tokia pertrauka, bet Akademijos treneriai jau ruošia staigmeną, iškrutinsiančią klubo jauną kartą.