Draugiškos regbio varžybos su svečiais iš Latvijos
Draugiškų rungtynių dalyviai, VRA ir Mitavos komandų žaidėjai

Draugiškų rungtynių dalyviai, VRA ir Mitavos komandų žaidėjai

Saulėtą, spalio 19 d., šeštadienį regbio gerbėjai rinkosi į „Draugišką vaikų ir jaunimo regbio turnyrą“, kuris vyko Vingio parke. Į draugišką turnyrą atvyko svečiai iš Latvijos – regbio klubas „Mitava“. Svečiai ir „Vilniaus regbio akademijos“ regbininkai žaidė draugiškas varžybas. Šio draugiško tarptautinio renginio rėmėjas ir globėjas – Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narys Artūras ZUOKAS, jis skyrė paramą šioms varžyboms ir jaunųjų sportininkų sezono uždarymui, kurį vainikavo bendras piknikas. Treneris Vidmantas, su keliais savo auklėtiniais, į stadioną atvyko nuo ankstyvo ryto. Jie paruošė stadioną varžyboms, pajungė

VRA žaidėjai stadione stebėjo Pasaulio regbio taurės varžybas

VRA žaidėjai stadione stebėjo Pasaulio regbio taurės varžybas

didelį ekraną po kupolu. Belaukdami varžybų savo stadione, stebėjo Pasaulio regbio taurės varžybas per ekraną.

Vidurdienį prasidėjo varžybos. Mažiausieji regbininkai, treniruojami E. Šimkonytės, žaidė trejas varžybas. Pirmosios varžybos laimėtos rezultatu 8-4. Antrosios varžybos buvo sėkmingesnės latvių komandai, rezultatu 4-5, laimėjo latvių komanda „Mitava“, trečiose varžybose vėl lyderiavo lietuvaičiai, jie ir laimėjo varžybas rezultatu 7-3. Geriausias VRA komandos žaidėjas Benas Urbanovičius.

Mitavos komandos žaidėjas su kamuoliu.

Mitavos komandos žaidėjas su kamuoliu.

Jaunučiai, treniruojami E. Monteiro Quirino, žaidė dvejas varžybas ir abi varžybas laimėjo prieš latvių klubą „Mitavą. Pirmųjų varžybų rezultatas 15-5, VRA pergalė; antrųjų varžybų rezultatas 20-10, taip pat VRA jaunučių pergalė. Geriausias VRA komandos žaidėjas Donatas Bosijakas. Treneris Erikas džiaugėsi, kad sportininkai gerai dirbo gynyboje, buvo geras žaidimas iš užnugario. Tačiau komanda dar turi pagerinti kamuolio spaudimą gynyboje.

Jaunių Vilniaus „VRA-Tauras“ komanda nebuvo pilno sąstato, tad komandos treneris V. Valys suformavo komandą iš vyresnių ir jaunesnių žaidėjų. Rungtynes buvo sunkios, nes

Po rungtynių vyko piknikas

Po rungtynių vyko piknikas

žaidėjai tarpusavio nebuvo susižaidę, tad negalėjo komandiškai žaisti. Varžybos vyko tarp Vilniaus „VRA-Tauras“ Latvijos ir Latvijos komandos „Mitava“. Latvių komanda įrodė savo pranašumą ir laimėjo varžybas rezultatu 5-41 (latvių pergalė). Geriausias VRA komandos žaidėjas Arijus Traigys.

Jaunimo komanda „VRA-Tauras“, treniruojama V. Valio, taip pat žaidė dvejas varžybas su latvių komanda „Mitava“. Pirmosios rungtynės buvo sėkmingesnė latviams, varžybos pralaimėtos rezultatu 7-39, latvių pergalė. Antrose rungtynėse pergalę iškovojo Vilniaus „VRA-Tauras“, varžybų rezultatas 29-5. Geriausias VRA komandos žaidėjas Džiugas Klinga. Treneris V. Valys pastebėjo, kad pirmąsias rungtynes komanda nebuvo susikaupsi, sportininkai nebuvo tarp savęs susižaidę bei pasiruošę regbio 7 varžyboms, tad žaidžiant pirmas rungtynes darė

Po rungtynių piknikas

Po rungtynių piknikas

daug klaidų gynyboje ir puolime. Po pirmų rungtynių žaidėjams buvo išaiškinta, kur jie daro klaidas. Antrąsias rungtynes jaunimas pradėjo entuziastingai, atsilaikė gynyboje ir puolime, palaikė vienas kitą, atsirado nusiteikimas ir noras kovoti su varžovu, tad ir buvo pasiekta pergalė, – teigė komandos treneris.

Varžybose dalyvavo ir merginų komanda. VRA merginų komanda pirmą kėlinį, rezultatu 19-0, laimėjo prieš latvių merginų komandą „Mitava“. Varžybos baigėsi vilniečių pergale, rezultatu 36-7.

Po draugiškų rungtynių buvo padaryta bendra dalyvių nuotrauka, įsteigtais prizais ir medaliais apdovanoti kiekvienos grupės ir komandos geriausi žaidėjai. Šios draugiškos

VRA sirgaliai

VRA sirgaliai

varžybos buvo kartu ir vaikų, jaunimo sezono uždarymas. Viską vainikavo smagus piknikas Vingio parke. Vieni tėveliai ruošė maistą ir dengė vaišes ant stalų, kiti tiesiog stebėjo varžybas ir palaikė savo vaikų komandas.

Visi smagiai leido laiką. Kas vaikštinėjo, o kas sėdėjo ant rėmėjų dovanotų „Pušku-Pušku“ sėdmaišių ir šnekučiavosi bei dalinosi įspūdžiais apie gerą orą ir praėjusias rungtynes. Visi regbio gerbėjai ir žaidėjai smagiai praleido laiką, buvo daug skanių vaišių, smagi kompanija ir žinoma – smagi nuotaika.

Daugiau nuotraukų: VRA foto albumas ir Oleg Krukovsky foto albumas