Dar vienas vyrų pralaimėjimas ir jaunių pergalė

2013-06-01 Nr-2Jauniai visą antrą kėlinį išsaugojo trapią persvarą ir rungtynes su Kauno „Ąžuolo” komanda laimėjo 7-12. Laikinojoje sostinėje vykusios rungtynės prasidėjo ne vilniečių naudai, nes jau septintą minutę šeimininkai pelnė žeminimą ir realizaciją. Akademikams prireikė šiek tiek laiko įsibėgėti, tačiau po dešimties minučių jie atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą. Varžovų įskaitiniame plote kamuolį prispaudė ir po to realizaciją pataikė Deividas Šalaševičius. Kėliniui baigiantis dar penkis taškus pelnė kapitonas Audrius Žemys. Antrame kėlinyje vyko daug aršios ir chaotiškos kovos, bet rezultatas švieslentėje nesikeitė. Akademijos darbą palengvino ir tai, kad 33-ią minutę iš aikštės laikinai buvo pašalintas kaunietis Robertas Tautkus.

2013-06-01 Nr-1Akademijos vyrų pasirodymas buvo daug prastesnis. Jie pralaimėjo kovoje su Kauno „Ąžuolu” 52-17 ir prarado bet kokią galimybę kovoti dėl vietos finaliniame ketverte. Šeimininkai nuo pirmųjų minučių pradėjo laužyti vilniečių gynybą ir visą kėlinį sėkmingai rinko sau taškus. Tik kapitono Augustino Terlecko žeminimas 28-tą minutę ir Manto Vismino realizacija sušvelnino skirtumą.

Antras kėlinys buvo šiek tiek lengvesnis svečiams. Nors pradžioje kauniečiai dar dviem žeminimais padidino savo persvarą, vėliau ir Akademija įsirašė keletą taškelių. Žeminimą pelnė Aurimas Streckis, o M. Visminas savo ruožtu realizavo ir pataikė baudos smūgį.