Bilietai

2013-04-21 Nr-1Nors daugelį metų Lietuvoje nacionalinės regbio rinktinės žaidimą galėjome žiūrėti nemokamai, dabar tai pasikeitė. Nuo praeitų metų rudenio mūsų prašoma, perkant bilietus, prisidėti prie geresnių sąlygų rinktinės žaidėjams kūrimo ir paties renginio organizavimo.

10 litų kaina tikrai nedidelė ir būtų sunku pamanyti, kad šiam geram tikslui paskyrę pinigus nuskursime. Pirmiausia, taip mes paremiame visos šalies regbio siekį augti. Mes taip pat prisidėsime prie rinktinei atstovaujančių Augio ir Mo gerbūvio. Įsivaizduokite, kad savo bilietais mes vaišiname juos alumi už prakaitą, kurį jie liejo, lieja ir lies gindami Lietuvos garbę. Galiausiai, sumokėję 10 litų mes patys galėsime džiaugtis gerai surengtu renginiu, kuris juk ir kainuoja.

Labai kviečiame visus nesudvejoti ir kuo greičiau įsigyti bilietą į rungtynes Lietuva – Kroatija. Bilietai bus pardavinėjami ir rungtynių dieną prie įėjimo į regbio aikštę, bet perkantiems internetu bilietai.lt taikoma 25% nuolaida. Mūsų rinktinei reikia palaikymo!

Bilietus platina: bilietai.lt