Akademikai išvyksta į Nyderlandus!

 

2013-03-28 Nr-1Jaunieji Vilniaus regbininkai Velykas sutiks išvykoje. Jau penktadienį ryte jaunučių ir jaunių komandos, lydimos trenerių ir kelėtos sirgalių, išvažiuoja į kasmetinį šventinį turnyrą Hilversume, Nyderlanduose. Per dvi dienas Akademijos autobusas įveiks Lenkiją ir Vokietiją. Šeštadienio vakarą atvykę į Hilversumą, vaikinukai dar turės visą naktį po kelionės atgaivinti jėgas ir pasiruošti rungtynėms.

Velykinį rytą vietoj margučių ant žolės mūsų regbininkai turės ritinti varžovus. Grupės etape Akademija grumsis su komandomis iš Didžiosios Britanijos arba Nyderlandų. Praėjusiais metais šiame turnyre itin sėkmingai pasirodė Akademijos jaunučiai, todėl jiems šiemet keliami nemažesni tikslai. Jauniai pernai labai skaudžiai susidūrė su Anglijos regbio tradicijomis ir ateinantį sekmadienį turės parodyti, ar yra nors ko verti.

Atsiilsėję po varžybų, antrą Velykų dieną akademikai leis Amsterdame. Nyderlandų sostinėje apstu puikių muziejų ir gražių istorinių statinių. Veiklos turistams neturėtų pritrūkti, tik reikia viltis, kad proto užteks.

Naktį iš pirmadienio į antradienį mūsų regbininkai leis autobuse pakeliui į vieną didžiausių Europoje atrakcionų parkų Heide Park Vokietijoje. Ten jie visą dieną siaus važinėdami kalniukais, tik svarbu iš ryto per daug neprisivalgyti! Po įspūdžių kupinos dienos Akademijos vaikinai ramiai sumigs autobuse ir jau trečiadienio pavakarę Vilniuje sveikinsis su išsiilgusiais šeimos nariais.

Rungtynių tvarkaraštis: TVARKARAŠTIS