Akademijos jaunučių-A komanda laimėjo pirmąjį savo istorijoje Lietuvos pirmenybių turą

2013-05-24 Nr-1Devynių komandų turnyre Šiauliuose mūsų klubo vaikinai ir merginos nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, o įtemptą finalinę dvikovą su Plunge laimėjo likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos.

Pogrupyje jauniesiems akademikams teko pavargti su Kauno „Ąžuolo” regbininkais. Per visas rungtynes vienintelį žeminimą pelnė vilniečiai ir susitikimą laimėjo 5:0. Antrosiose atrankinėse rungtynėse Akademijai sekėsi kiek geriau. Tik neseniai susiformavusią Vilniaus „Geležinio vilko” jaunučių komandą akademikai nugalėjo užtikrintai, rezultatu 34:0.

2013-05-24 Nr-2Finalinio trejeto varžybose netikėtai silpnai pasirodė Šiaulių „BaltRex” jaunučiai. Juos akademikai sutriuškino 24:0. Vis dėl to po lengvos pergalės atsipūsti nebuvo kada, nes paskutinėje dvikovoje laukė, pralaimėjimo taip pat nepatyrusi, Plungės komanda. Baigiantis laikui Akademija dar atsilikinėjo 5-7, bet teisėjas nubaudė plungiškius už taisyklių pažeidimus ir taip suteikė vilniečiams paskutinę progą išplėšti pergalę. Alvidas Pritulskis greitai įsižaidė kamuolį ir perdavė jį Dainiui Žepnickui, kuris, suklaidinęs porą gynėjų, pelnė pergalingą žeminimą.

Kitas Lietuvos jaunučių-A pirmenybių turas vyks Vilniuje birželio 5-tą dieną ir bus pavadintas vieno iš pagrindinių klubo rėmėjų „TeleTRADE” vardu. Kviečiame visus palaikyti mūsų jaunosios kartos ir praleisti pusdienį Vingio parko žalumoje.

Daugiau nuotraukų: FOTO