Akademijos jaunučiai džiugina pergalėmis

2013-09-15 Nr-1Akademikai laimėjo Lietuvos pašto jaunučių regbio-7 lygos antrąjį turą ir dar likus vienam etapui užsitikrino šalies čempionų vardus. Šį sekmadienį į Kauną išvažiavo net dvi Akademijos komandos, o pridėjus dar ir „Geležinio vilko” jaunąją kartą, vilniečiai sudarė pusę viso turnyro dalyvių.

Burtai lėmė, kad abi Akademijos komandos žaidė viename pogrupyje. Tarp jų įsispraudė nuolatiniai konkurentai plungiškiai. Pirmoji mūsų komanda savo varžovus tiesiog nušlavė. Iš pradžių 22-0 jie sutriuškino Plungę, o po to labai skaudžiai 52-0 pamokė saviškius. Antroji komanda neatsilaikė prieš plungiškius ir pralaimėjo 29-0.

2013-09-15 Nr-2Antrajame pogrupyje karaliavo šeimininkai Kauno „Ąžuolas”. Jie 31-0 nurungė panevėžiečius ir 54-0 – „vilkiukus”. Panevėžio ir Vilniaus tarpusavio dvikovoje 19-7 laimėjo sostinės regbininkai.

Būtent pastariesiems teko pusfinalyje susikauti su Akademijos pirmąja komanda. Mūsiškiai susitikimą labai lengvai laimėjo 54-0. Kitame pusfinalyje kauniečiai nesunkiai įveikė plungiškius 38-12. Antrajai Akademijos komandai, deja, pergalės skonio neteko patirti. Rungtynėse dėl šeštos vietos jie pralošė Panevėžiui 36-0.

Bronzą susitikime su „Geležiniu vilku” 19-5 laimėjo Plungė. Finale buvo galima tikėtis intrigos, bet čia Akademija pasirodė visa galva aukštesnė už „Ąžuolą” ir užtikrinančiai 31-0 iškovojo auksą. Geriausiu žaidėju nugalėtojų gretose pripažintas Deividas Bimba, antrojoje Akademijos komandoje Roma Katelovič. Finalinis turas rugsėjo 29 d. vyks Vilniuje.

Daugiau FOTO