Akademijos duoklė rinktinei

2013-04-30 Nr-5Mes džiaugiamės galėję prisidėti prie visos Lietuvos regbio šventės. Pats svarbiausiai indelis ir garbė, savaime suprantama, yra Augustinas Terleckas ir Edmundas Grybauskas. Tai mūsų žaidėjai, atkakliai dirbantys ir treniruotėse, ir varžybose. Jie tiesiog šaunūs pavyzdžiai klubo ir šalies jaunimui.

2013-04-30 Nr-7Taip pat būtina paminėti visą savaitę aikštėje vykusias talkas. Gausi regbininkų gvardija net kelias dienas valė ir tvarkė po žiemos atsigaunančią Vingio parko aikštę. Porą dienų buvo ruošiama veja, braižomos linijos. Šeštadienį vėl mūsų vaikinai ir merginos nuo ryto savanoriškai plušo rengdami aikštę rungtynėms – kabino tentus, statė palapines, ruošė švieslentę, smaigstė vėliavėles, jungė garso įrangą ir taip toliau. Po nuostabios Lietuvos vyrų pergalės tie patys akademikai aikštę sutvarkė. Viskas buvo atlikta taip greitai, kad net nepraėjus nė valandai buvo sunku patikėti, jog Vingio parką buvo užgulusi poros tūkstančių žiūrovų minia.

2013-04-30 Nr-1Per rungtynes aplink aikštę zujo visas būrys akademikų. Vieni ruošė stalą, kiti pilstė gėrimus, treti padavinėjo kamuolius, ketvirti keitė rezultatus. Šauniai su atsakinga užduotimi laikyti FIRA-AER vėliavą susidorojo klubo jauniausieji. Galiausiai galime džiaugtis, jog ši pergalė buvo iškovota žaidžiant firminiais Akademijos ir klubo rėmėjo Tomosta kamuoliais.

Rinktinė visada laukiama Vilniuje ir Akademija dės visas pastangas, kad čia šalies garbę ginantiems vyrams būtų sudarytos pačios geriausios sąlygos. Sostinėje Lietuva dar nėra pralaimėjusi nė vienų rungtynių!

Daugiau nuotraukų: FOTO

Lietuva – Kroatija regbio varžybos. Lietuvos rinktinės žeminimai: VIDEO