Akademija pralaimėjimais pradėjo Lietuvos regbio sezoną

2013-05-01 VRA-vairas_vyrai_47Rungtynėse su daugkartiniais čempionais Šiaulių „Vairas-Jupoja” vyrai pralošė 10-81, o ilgai laikęsi jauniai patrūko 24-44.

Iš vos kelių besitreniruojančių žaidėjų ir gaujos simuliantų sudaryta suaugusiųjų komanda visiškai neatsilaikė prieš rinktinės žaidėjais gausią šiauliečių ekipą. Itin gerai narstyti Akademijos gynybą sekėsi Evaldui Štitiliui, kuris pelnė net keturis žeminimus. Du kartus žeminęs Donatas Vilimavičius dar šešioliką taškų surinko realizacijomis. Iš viso „Vairas” pelnė net 13 žeminimų.

Be kapitono Augustino Terlecko žaidusiai Akademijai taškus pelnyti pavyko tik antrajame kėlinyje. 41-ą minutę baudą pataikė Mantas Visminas, o 68-ą minutę Robertui Žuravskiui pavyko pelnyti žeminimą, kurį Visminas realizavo.

2013-05-01 VRA-vairas_jauniai.45Iš tikrųjų labai galingai sezoną pradėjo Akademijos jauniai. Jau 9-ą susitikimo su „Vairu” minutę žeminimą pelnė Mangirdas Kazačenko, o realizaciją pataikė Aidas Masiulionis. Deja, po trijų minučių šiauliečiai atsakė penkias taškais, o 26-ą minutę pelnė antrąjį žeminimą ir jį realizavo. Paskutinę kėlinio minutę pataikyta bauda įtvirtino aštuonių taškų svečių persvarą 7-15.

Antro kėlinio pradžia vėl buvo geresnė akademikams, kurie išnaudojo savo pajėgumą grumtynėse. 33-ią minutę žeminimą pelnė Audrius Žemys. 38-ą minutę „Vairas” dar pataikė baudą, bet 43-iąją, po antrojo Žemio žeminimo, Akademija sumažino skirtumą iki vos vieno taško 17-18.

Šeimininkų žaidimas subyrėjo tik per paskutines penkioliką minučių. Šiauliečiai suprato, kad varžovų kraštai yra šiek tiek silpnesni ir ten sutelkė spaudimą. Smūgiai koja link mažiau patyrusių žaidėjų atsipirko ir per dešimt minučių svečiai pelnė net keturis žeminimus. Akademija dar bandė atsitiesti, bet trečiasis Žemio žeminimas jau nebegelbėjo. Rungtynės baigėsi eigos neatspindėjusiu rezultatu 24-44 ir tapo gera pamoka jauniesiems akademikams.

Daugiau nuotraukų: Vyrų – Jaunių