„ŽIEMOS TAURĖS“ REGBIO-7 TURNYRAS Marijampolėje
Trečios vietos laimėtojai

Trečios vietos laimėtojai

Praėjusį šeštadienį Lietuvos regbio federacija Marijampolėje surengė regbio-7 Žiemos taurę vyrų komandoms iš Lietuvos ir užsienio. Turnyro tikslas buvo pasiruošti Europos regbio-7 jaunių čempionatui ir šaltuoju metų laiku sudaryti regbininkams sąlygas pasivaržyti ir palaikyti žaidimo įgūdžius.

Varžybose dalyvavo 8 komandų, o tarp jų svečiai iš Kaliningrado „Kaliningrad”. Dalyviai buvo padalinti į dvi grupes pagal pajėgumus. Vilniaus regbio akademija, padedama trijų marijampoliečių, varžėsi A grupėje su Lietuvos jaunių rinktine, Kauno „Žalgiris” ir Kaliningrado regbininkais. Silpnesnėje B grupė rungėsi Jonavos „Tauras-Skorpionas-Citma”, Šiaulių sporto gimnazija, Panevėžio „Klevas” ir Kauno „Ąžuolas”.

Akademikai turnyrą pradėjo vangiai, šalčio sustingusiais kaulais. Kauno „Žalgiris” sutriuškino vilniečius rezultatu 30:5, o jaunių rinktinė nugalėjo užtikrintu rezultatu 30:10. Susitikimas su svečiais iš Rusijos susiklostė kiek geriau. Įtempta kova baigėsi lygiosiomis 20:20. Pagal padėtį turnyrinėje lentelėje komandos dar teko sužaisti dėl galutinių vietų taurės turnyre. Pirmos dvi komandos – „Žalgiris” ir Lietuvos U18 rinktinė – sužaidė finalines rungtynes dėl Žiemos taurės. Dėl trečios vietos liko kovoti Vilniaus regbio akademija ir Kaliningrado „Kaliningrad”.

Geriausiu Akademijos žaidėju išrinktas Augustinas Terleckas

Geriausiu Akademijos žaidėju išrinktas Augustinas Terleckas

Lemiame susitikime akademikai mobilizavosi ir nesuteikė svečiams nė menkiausios progos. Trečioji vieta laimėta užtikrintai – 25:10. Puikiai žaidė Domantas Stravinskas ir Dainius Žepinickas. Geriausiu Akademijos žaidėju šiame turnyre išrinktas savo užsidegimu ir ryžtu užkrečiantis kapitonas Augustinas Terleckas.

LRF Žiemos taurę užtikrintai laimėjo Kauno „Žalgiris” sutriuškinę Lietuvos jaunių rinktinę 25:0. B grupėje stipriausias buvo Jonavos ir Šiaulių jungtinis klubas „Tauras-Skorpionas-Citma”. Antrą vietą iškovojo Kauno „Ąžuolas”, o trečią – Šiaulių sporto gimnazija. Ketvirta vieta turėjo tenkintis Panevėžio „Klevas”, kuris tik nedideliais skirtumais nusileido kauniečiams ir šiauliečiams.

LRF kviečia į kitą turnyrą, kuris vyks vasario 11 dieną Vilniuje. Ateinantį savaitgalį regbininkai grumsis ant smėlio.

Daugiau NUOTRAUKŲ

VIDEO, p.s. bus vėliau.

Rezultatai