„Žiemos sporto šventė – 2019”

2019-02-16 Nr.1Jau tampa tradicija susirinkti „Vilniaus regbio akademijos“ nariams į gražią žiemos sporto šventę. Šiais metais ši šventė vyko vasario 16-17 d., buvo organizuojama toliau nuo miesto ūžimo nutolusioje, gražios gamtos apsuptyje, Širvintų rajone „Oreivių užuovėjos“ kaimo sodyboje, kurios šeimininkas Arvydas Dirmeikis.

Sodyba stebina savo išskirtinumu: rami aplinka, tvenkinys, seni kaimo stiliaus pastatai, miškai, laukai ir grynas oras. Ir jokio mašinų ūžimo. Visą savaitgalį triukšmavo tik „Vilniaus regbio akademijos“ vaikai.

2019-02-16 Nr.2Smagumynai prasidėjo nuo ankstyvo šeštadienio ryto, kai vaikus su keturračiu pradėjo vežioti treneris Augustinas Terleckas. Visi vaikai po pasivažinėjimo buvo murzini nuo batų iki nosies galiuko, bet laimingi, nes tai išduodavo plačios šypsenos ir žibančios vaikų akys, jiems nulipus nuo keturračio.

Vyko ir kitos rungtys: dartai, bato metimas į tolį, bėgimas per sniegą (kol jo nenutirpdė saulutė), svorio kėlimas, šieno mūšis, ėjimas ant lazdų (kojūkų).

Visa regbio akademijos bendruomenė (vaikai, tėvai, globėjai, treneriai) buvo įtraukta į įvairias rungtis, varžėsi komandos. Komandų buvo šešios: „Septyni nykštukai“ ir jų kapitonas Augustinas, „Gauja“ su kapitonu Mantu, „Marozas“ su kapitonu Juliumi, „Stipruoliai“ su kapitonu Martynu, „Baltieji Lokiai“ su kapitonu Pavelu ir „Žaibas“ su kapitonu Domantu.

2019-02-16 Nr.3Vidurdienį visus į sodybos vidų sukvietė regbio akademijos vykdančioji direktorė Giedrė. Ši žiemos sporto šventė sutapo su gražia ir viena svarbiausių Lietuvai dienų – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Visa regbio akademijos bendruomenė susitelkė ir buvo laibai vieninga, paminėti svarbiausi Lietuvos istorijai įvykiai, iškelta Lietuvos vėliava. Vėliau visa bendruomenė buvo pakviesta sustoti į bendrą ratą, kiekvienas gavo po vieną Lietuvos tautiškos giesmės žodį ir visi kartu iškilmingai sugiedojo Lietuvos himną.

Vėliau laukė pietūs, kuriuos ruošė šaunūs vyrukai, su Martynų priešakyje, kuris vadovavo sriubos virimo eigai. Danas sukvietė visus prie gausaus vaišių stalo.

2019-02-16 Nr.4Po pietų ir toliau virė aistros tarp komandų. Naujos rungtys: imtynės, žiedų mėtymas ant kuoliukų, vinies kalimas, rasto tempimas, ėjimas slidėmis komandose. Ir tik vėlų vakarą visi sugūžėjo į sodybos vidų. Viduje, sporto šventės siela, Vidmantas niekam neleido nuobodžiauti: vyko pagalvių mūšis, dovanų pakavimas, balionų sprogdinimas, pagaliukų mūšis ir dar begalės kitų. Labiausiai visus įtraukianti rungtis – pagalvių mūšis.

O tai, ar visi regbio žaidėjai užsigrūdinę, buvo galima patikrinti šaltu vandeniu eketėje. Nes po pasikaitinimo pirtyje drąsiausieji šoko į iškirstą eketę.

Vakare, šventės dalyviai išsiskirstė po kambarius, kuriuose jų laukė saldus miegas, po dienos, pilnų įspūdžių.

2019-02-16 Nr.5Kita diena pasitiko visu prie pusryčių stalo, visi aptarė dienos veiklas, vyko keletas varžybų, po kurių laukė komandų apdovanojimai, buvo apdovanoti ir individualių rungčių dalyviai. Visiems įteikti prizai, komandos apdovanotos medaliais ir taurėmis, suvenyriniais kamuoliukais.

Vakarop visi laimingi grįžo namo.

„Vilniaus regbio akademija“ dėkoja renginio sumanytojams ir įgyvendintojams Vidmantui Valiui ir Augustinui Terleckui bei jų padėjėjams. Taip pat dėkojame rėmėjams: RM Cargo Baltic ir Maisto bankui.

Niekam neprailgo buvimas drauge, tokie renginiai visus suartina. O patirtos akimirkos ilgai išlieka atmintyje.

Daugiau žiūrėti VIDEO ir nuotraukas, bus vėliau