Vyrų komandos pralaimėjimas Šiauliuose

2019-09-07 Nr.1Vyrų komanda „VRA-Tomosta“, kartu su treneriu V. Valiu, vyko į Šiaulių regbio akademijos stadioną, kur vyko 2019 m. Lietuvos regbio regbio-15 vyrų I grupės čempionatas. Čempionate dalyvauja septynios komandos: Vilniaus „Geležinis vilkas“ (iš viso turi 6 taškus), Vilniaus „VRA-Tomosta“ (iš viso turi 4 taškus), Kauno „Ąžuolas“ (iš viso turi 4 taškus), Šiaulių „Vairas-Tauras-Citma“ (iš viso turi 3 taškus), „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“ (iš viso turi 3 taškus), Šiaulių „Baltrex-PRC“ (iš viso turi 2 taškus) ir Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“ (iš viso turi 2 taškus).

Šios varžybos, Lietuvos regbio regbio-15 vyrų I grupės čempionate, jau antrosios vyrų komandai. „VRA-Tomosta“ komandos varžovai buvo Šiaulių komanda „Vairas-Tauras-Citma“. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 17-14, šiauliečių naudai. Varžybos baigėsi rezultatu 34-26, šiauliečių pergalė.

BF6O0348Kitos ši savaitgalio dvejos rungtynės vyko tarp Šiaulių „Baltrex-PRC“ ir Vilniaus „Geležinis vilkas“ komandų. Varžybas, rezultatu 10–36 (pirmas kėlinys 5-17), laimėjo Vilniaus „Geležinis vilkas“ komanda. Kauno komanda „Ąžuolas“ varžėsi su Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“, varžybos baigėsi kauniečių naudai, rezultatu 61–38 (pirmas kėlinys 28-19). „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“ komanda šį turą nežaidė.

Turnyro lentelėje „VRA-Tomosta“ dalinasi antra – trečia vieta su Kauno komanda „Ąžuolas“, nes abi komandos turi po vieną pergalę ir po vieną pralaimėjimą.

Šiuo metu pirmauja Vilniaus komanda „Geležinis vilkas, komanda turi dvi pergales. Trečią ir ketvirtą vietas užima Šiaulių „Vairas-Tauras-Citma“ ir „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“ komandos, jos turi po vieną pergalę iš vienų žaistų rungtynių. Šeštą ir septintą vietas dalinasi Šiaulių „Baltrex-PRC“ ir Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“ komandos. Komandos žaidė po dvi rungtynes, turi po du pralaimėjimus.

BF6O0467Jau pačią pirmą minutę „VRA-Tomosta“ komanda praleido pirmuosius taškus, tai pabudino komandos žaidėjus, teko susikaupti ir žaisti atsakingai komandinį žaidimą. Ilgai netruko ir rezultatas buvo išlygintas. Rungtynės vyko apylygiai, pirmaudavo tai viena, tai kita komanda. Treneris V. Valys apgailestavo, kad likus 25 minutėms iki antro kėlinio pabaigos, dar pirmaujant komandai, vyrai padarė grubią gynybos klaidą, po kurios varžovai pelnė taškus ir išsiveržė į priekį. Vėliau varžovai, nebepaleidę žaidimo iš savo rankų, varžovai šventė pergalę.

Rytis Ragauskas buvo pripažintas griausiu „VRA-Tomosta“ komandos žaidėju.

Kitas rungtynes vyrų komanda žais rugsėjo 22 d. Vilniuje su Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda. Tad kviečiame visus regbio sirgalius atvykti ir palaikyti „Vilniaus regbio akademijos“ komandą. Rungtynių metu bus organizuojamas konkursas, kurio metu bus galima laimėti didelį VRA sėdmaišį ir kelis VRA prizus. Norint dalyvauti konkurse, per varžybas reikia būti su VRA atributika arba plakatu, palaikančiu VRA komandą. VRA sirgaliai registruotis konkursui galės varžybų metu.