Vyrų komandos pergalė
Vilniaus "VRA-Tomosta" vyrų komanda

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda

Praėjusį šeštadienį, Vingio parko regbio stadione vyko 2019 m. Lietuvos regbio federacijos R-15 mažoji taurė. Taurės varžybose dalyvauja 6 komandos: Vilniaus „VRA-Tomosta“, Vilniaus „Geležinis vilkas“, Šiaulių „Baltrex-PRC“, Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“, „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“ ir Kauno „Ąžuolas“. Vyrų komandos Vilniaus „VRA-Tomosta“ varžovai gegužės 18 d. buvo Kauno komanda „Ąžuolas“. Pirmasis kėlinys sužaistas 21-0, vilniečių naudai. Antrasis kėlinys vilniečiams irgi buvo sėkmingas, vilniečiai nuolat atakavo varžovų vartų pusėje. Kauno „Ąžuolas“ turėjo tik vieną sėkmingą bandymą į VRA vartų pusę. Varžybos sužaistos rezultatu 49-7, „VRA-Tomosta“ laimėjo.

Geriausias komandos žaidėjas Mantas Butkevičius

Geriausias komandos žaidėjas Mantas Butkevičius

Tą pačią popietę vyko dar dvejos rungtynes pogrupiuose. Vilniaus „Geležinis vilkas“ rezultatu 32–21 (pirmo kėlinio rezultatai 13-14) įveikė komandą „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“. Šiaulių „Baltrex-PRC“ rezultatu 50–41 (pirmo kėlinio rezultatai 10-17) įveikė Panevėžio komandą RK „Klevas-Ryšių Statyba“.

„VRA-Tomosta“ pagal šeštadienio turo rezultatus yra aukščiausiai, pagal pelnytų ir praleistų įvarčių santykį. Akademijos žaidėjų gretose geriausiu žaidėju pripažintas Mantas Butkevičius. Kuris buvo ir taikliausias, visi 7 Manto įvarčiai buvo taiklūs ir į vartus. Regbio sportininkai iš Jonavos klubo prisijungė prie „VRA-Tomosta“ vyrų komandos ir svariai prisidėjo prie bendros komandos pergalės. Taip pat puikiai žaidė Domantas Stravinskas, Julius Melnikas, Augustinas Terleckas bei Ginas Medvedevas.

AČIŪ Vilniaus „VRA-Tomosta“ komandos sirgaliams už palaikymą ir tikėjimą. AČIŪ mūsų rėmėjams: UAB „Vilniaus alus“ bei UAB „Lidl Lietuva“, kurie rūpinosi gaiviais gėrimais ir vėsia gira, kad sportininkai atgauti jėgas.

Kitas rungtynes „VRA-Tomosta“ vyrų komanda žaisi su Vilniaus komanda „Geležinis vilkas“. Kviečiame visus VRA sirgalius gegužės 25 d. atvykti į Vingio parko regbio stadioną ir palaikyti „VRA-Tomosta“ komandą.

Daugiau S.Čirbos nuotraukų Nr.1, 2 ir 3