Vyrų komandos pergalė
Kušlevič ir Grigaitis Tomai sulaikė varžovą

Sekmadienį, spalio 13 d., į Vingio parko regbio stadioną, susirinko VRA sirgaliai, kurie atvyko į 2019 m. Lietuvos regbio regbio-15 vyrų I grupės čempionatą. Čempionate dalyvauja septynios komandos: Vilniaus „Geležinis vilkas“, Vilniaus „VRA-Tomosta“, Kauno „Ąžuolas“, Šiaulių „Vairas-Tauras-Citma“, Šiaulių „Baltrex-PRC“, „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“, Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“.

Regbio stadione susitiko dvi komandos: „VRA-Tomosta“ ir „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“.  Varžybas laimėjo vilniečių komanda, rezultatu 62-7 (pirmasis kėlinys „VRA-Tomosta“ naudai, rezultatas 26–7).

Savaitgalį vyko dar kelios čempionato rungtynės: Šiaulių „Vairas-Tauras-Citma“, rezultatu 64–5, įveikė Kauno komandą „Ąžuolas“; Vilniaus „Geležinis vilkas“, rezultatu 106–0, įveikė Panevėžio komandą RK „Klevas-Ryšių Statyba“.

Vyrų komandai „VRA-Tomosta“ tai jau penktos varžybos. Turnyro lentelėje vyrų komanda užima trečią vietą (dvejos rungtynės pralaimėtos, trejos – laimėtos).

Vilniaus „VRA-Tomosta“ vyrų komanda

Komandos treneris V. Valys apgailestavo, kad nemažai komandos vyrų dėl patirtų traumų negalėjo dalyvauti varžybose, todėl atsarginių žaidėjų suolelis buvo apytuštis. Per pirmąsias 5 minutes komandos vyrai jau pelnė pirmuosius 7 taškus, – džiaugėsi treneris. Tačiau klaipėdiečiai 14 minutę rezultatą išlygino. Tačiau tai tik dar labiau sustiprino VRA vyrų komandą, kuri žaidė vis tvirčiau.

Pirmo kėlinio pradžioje nesunkią traumą patyrė komandos kapitonas A. Terleckas, treneris padarė pirmąjį keitimą. Antrame kėlinyje nuo suolelio į aikštę išbėgo D. Žepnickas ir T. Aniščenko, jie puikiai įsijungė į rungtynes ir suaktyvino žaidimą. Pagirtinai žaidė, neseniai į vyrų gretas įsijungęs, jaunimo komandos žaidėjas D. Širokov. Puikiai gynyboje dirbo Tomas Kušlevič, jis ir buvo pripažintas geriausiu VRA komandos žaidėju.

Konkurso nugalėtojas Adrijus Žepnickas

Kitas rungtynes „VRA-Tomosta“ vyrų komanda žais spalio 20 d. Kaune su Kauno komanda „Ąžuolas“.

Po vyrų komandos rungtynių jau tradicija tapo konkursas regbio sirgaliams. Šio savaitgalio laimėtojai: VRA šaliką laimėjo Rita Karapetjanienė, VRA Polo marškinėlius laimėjo Manuela Ilcevič, o pagrindinį prizą, kurį įsteigę Anglijoje žaidžiantis  Matas Jurevičius, RWC regbio kamuolį  laimėjo Adrijus Žepnickas.

Daugiau nuotraukų: Foto albumas