„VRA-Tomosta” – 2018 metų Lietuvos regbio vicečempionai

2018-10-28 Nr.3Akademija namuose rezultatu 17-45 pralaimėjo paskutines sezono rungtynes su RK „Skorpionas-Tauras-Citma-Šiauliai” ir po ilgų skaičiavimų, kuriuose galutinę komandų padėtį nulėmė pelnytų žeminimų skaičius, turėjo užleisti pirmą vietą.

Turnyrinėje lentelėje po vienodą – 14– taškų skaičių buvo surinkusios net trys komandos: Vilniaus „Geležinis vilkas”, RK „Skorpionas-Tauras-Citma-Šiauliai” ir „VRA-Tomosta”. Net ir skaičiuojant tarpusavio taškus pagal varžybų nuostatų punktą14.2 visos trys komandos surinko lygiai po 8 taškus, todėl lemiamą svarbą turėjo pelnyti žeminimai.

Šioje kategorijoje akademikų ir RK „Skorpionas-Tauras-Citma-Šiauliai” rezultatyvumas buvo pats didžiausias. Trijų komandų tarpusavio rungtynėse abi komandos pelnė 12 žeminimų. „Geležinis vilkas”, savo ruožtu, atliko 7 prispaudimus varžovų įskaitiniame plote. Galiausiai buvo skaičiuojame visi pelnyti žeminimai ir čia išaiškėjo RK „Skorpionas-Tauras-Citma-Šiauliai” persvara, dėl kurios ši rinktinė tapo šių metų Lietuvos čempionais.

„VRA-Tomosta” regbininkams liko tenkintis antra vieta čempionate bei viltis, kad karti pamoka buvo išmokta ir daugiau nepasikartos.