VRA Kalėdinis Tag regbio turnyras

2017-12-17 Nr.7Vilniaus regbio akademijos vaikai, tėveliai ir treneriai – šventę suorganizavo visi kartu, nes kaip kasmet buvo surengtas šventinis regbio turnyras. Sekmadienio dienos popietę vaikai susirinko pabėgioti ir pasigrumti į Radvilų gimnazijos salę. Vaikų skaičius buvo toks gausus, kad net pirmą kartą teko vykdyti dviejų skirtingų amžiaus grupių varžybas. Vaikų kategorijoje varžėsi vyresni kaip 10 metų vaikai, o vaikučių – visi jaunesni. Šventės jauniausieji dalyviai buvo Danielius Trukšinas ir Adrijus Žepnickas, kuriems tebuvo šešeri ir septyneri metai, tačiau jie savo narsa tikrai nenusileido nei savo komandos draugams, nei varžovams.

2017-12-17 Nr.3Vaikų turnyre, kur rungėsi keturios komandos, taip pat netrūko gerų emocijų ir rezultatai buvo antraeilis dalykas. Didžiulį įspūdį žiūrovams paliko jauniausiųjų tiesiog stulbinantis užsidegimas. Patys mažiausieji susigrūmė ir su treneriais, kurie po atkaklios kovos pralaimėjo mūsų mažiesiems. Treneriai žaisdami negalėjo rankose laikyti kamuolio daugiau kaip dvi sekundes (tai buvo jiems naujiena) bei darė daug klaidų, tačiau geriausiai atsiskleidė, kad atsirado komandinis žaidimas, nes iškart turėdavo perduoti kamuolį kitam žaidėjui. Po turnyro treneriai kalbėjo ir apie naujai įvestą „Tag“ treniruočių žaidimo taisyklę: vaikai daugiau žaistų komandinį žaidimą, jeigu būtų pritaikytas 3 sekundžių kamuolio laikymas rankose.

2017-12-17 Nr.4Po „Tag“ turnyro turėjo vykti šeimų estafečių rungtys, bet neatsirado norinčių dalyvauti tėvelių, todėl buvo priimtas naujas greitas sprendimas, kad grupėse dalyvauja tos pačios komandos, kurios žaidė „Tag“ varžybas bei prie jų prisijungė ir komandų treneriai. Pirmoji rungtis buvo dalyviams – jie turėjo nubėgti prie savo spalvos žymeklio, nusimauti vieną batą ir pataikyti į kubilą, po to grįžti atgal ir laukti vėl savo antro bėgimo, kad nusimautų ir antrą batą. Vėliau žaidėjai turėjo bėgti prie kubilo ir susirasti savo batą, užsirišti  jį ir grįžti atgal į koloną. Laimėjo ta komanda, kuri greičiausiai nusimovė ir apsimovė batus. Antroji rungtis buvo su lankais ir 2017-12-17 Nr.5rato pralindimu. Trečiojoje rungtyje dalyviai turėjo bėgdami pripūsti balioną ir jį susprogdinti pūsdami, o jei to nepavykdavo padaryti, tai turėjo atsisėsti ant baliono ir tokiu būdu susprogdinti. Ketvirtoje rungtyje dalyviai turėjo ant galvos nunešti lėkštę ir paimti baliono skiautę, padėti ant lėkštutės bei grįžti į koloną atgal. Laimėjo ta komanda, kuri greičiausiai  atliko rungtį.

Po turnyro visi dalyviai ir svečiai susirinko į mokyklos klasę, kurioje keletą žodžių tarė pagrindinis turnyro organizatorius Vidmantas Valys. Jie džiaugėsi gausiu dalyvių skaičiumi ir vylėsi, kad kitąmet šis skaičius bus tik dar didesnis, o trijų valandų tikrai 2017-12-17 Nr.6nebeužteks. Taip pat buvo padėkota puikiai teisėjavusiems Karoliui Mikelaičiui ir Mantui Butkevičiui. Kaip atminimo dovaną visi dalyviai gavo medalius, o estafečių nugalėtojai – sevenyrinius regbio kamuoliukus.

Pabaigoje visi vaišinosi gėrimais ir atsisveikindami linkėjo vieni kitiems gerų švenčių.

Vilniaus regbio akademija kviečia visus gruodžio 26 d. (antradienį) 12:30 val. į sporto areną „Sportima“ (Ąžuolyno g. 5), kur švenčių proga galėsite sudalyvauti ir Kalėdiniame regbio R7 turnyre.

Daugiau Nuotraukų: Nr.1, Nr.2, Nr.3, Nr.4, Nr.5, Nr.6 ir Nr.7.

VIDEO