Vilniečiai, gurevskiečiai(Rusija) ir šiauliečiai II Vilniaus mero taurės laimėtojai

2018-06-06 Nr.1Praėjusį šeštadienį Vingio parke vyko antrasis Vilniaus mero taurės turnyras, kuriame varžėsi komandos iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Jaunių grupėje geriausiai pasirodė Šiaulių „Šiauliai”, be vargo įveikę visus varžovus. Finale svečiai 35-15 įveikė šeimininkus.

Jaunučių turnyre taip pat laimėjo svečiai – Gurevsk(Rusija) „Krasnye Volki”. Šie įtemptame finale lemiamu momentu išplėšė pergalę iš Akademijos rankų. Svečiai iš Rusijos nugalėjo 15-10. Jų gretose geriausiai žaidė Danila Knurov.

2018-06-06 Nr.3Verta pasidžiaugti jauniausiųjų akademikų pasirodymu turnyre. Vaikų amžiaus grupėje vilniečiai buvo nepavejami. Kovoje dėl taurės jie nukovė „Raudonuosius vilkus” iš Gurevsko(Rusija). Įspūdingu žaidimu susirinkusius sirgalius ir tėvus šeštadienį stebino Matas Dubrovnikas, kuris galiausiai visų komandų trenerių vienbalsiai buvo pripažintas geriausiu šių metų Vilniaus mero taurės turnyro regbio žaidėju.

Apdovanojimus komandoms įteikė pagrindinis turnyro rėmėjas, įmonės „RM Cargo Baltic” direktorius Ramūnas Skirtmantas. Prie regbio šventės prisidėjo daugelis Akademijos draugų ir žaidėjų. Vyrų komandos kapitonas Augustinas Terleckas skyrė prizus estafečių ir žaidimų laimėtojams. III turnyras planuojamas 2019 metų gegužę.

Daugiau nuotraukų: 1 ir 2,