Vaikų varžybos Jurbarke

Gegužės 12 d. „Vilniaus regbio akademijos“ vaikų ir jaunučių komandos vyko į Jurbarką, kur vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionato II turas. Į turnyrą vyko: dvi grupės vaikų, Jaunučių A komanda ir Jaunučių B 3 komandos.

2019-05-12 Algis VRA1Pirmąsias varžybas Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“ su Šiaulių regbio akademijos Romuvos progimnazijos komanda laimėjo rezultatu 3-4. Tačiau stipresni varžovai pasirodė Plungės „Dorbė“ A. Jucio mokyklos komanda, Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“ pralaimėjo skirtumu 9-5. Šilutės komanda „Regbis 1“ įrodė pranašumą, vilniečiams teko nusileisti, varžybos pralaimėtos rezultatu 8-3. Nelaimėtos varžybos ir su Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“, Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“ jiems pralaimėjo rezultatu 7-4.

2019-05-12 Algis VRA2Vaikų komandai Vilniaus „SM Tauras-VRA 2“  varžybos taip pat nebuvo sėkmingos, pralaimėtos 3 varžybos iš 4. Pralaimėtos varžybos su Šiaulių „Regbio akademijai-Pavenčiai“, rezultatu 6-3. Kauno komandai „SM Tauras-Ąžuolas“ Vilniaus „SM Tauras VRA 2“ pralaimėjo rezultatu 7-5. Sekėsi varžybos su Šilutės komanda „Regbis 2“, vilniečiai laimėjo rezultatu 2-7. Plungės „Dorbė“ M. Valančiaus mokyklos komanda įrodė pranašumą, Vilniaus komanda „SM Tauras VRA 2“ komandai „Dorbė“ pralaimėjo rezultatu 9-4. Vaikus ruošė trenerė Erika Šimkonytė. Geriausiais žaidėjais varžybose išrinkti: „SM Tauras-VRA 1“ – Erika Krukovskytė ir „SM Tauras VRA 2“ – Dominykas Petrauskas.

2019-05-12 Algis VRA3Su jaunučių A komandą į varžybas vyko treneris Erick Monteiro Quirino. Jaunučiai turėjo 8 varžovų komandas. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ pirmąsias varžybas žaidė su Šiaulių komanda „Regbio akademija – Jovaro progimnazija“, varžybas pralaimėtos rezultatu 0-40. Bet vėliau komandą lydėjo sėkmė. Laimėtos varžybos su Šiaulių „Regbio akademija – Vairas“ rezultatu 25-10. Pogrupyje komanda užėmė II vietą, vėliau sekė kovos pogrupyje dėl 4-6 vietos. Vilniaus „SM Tauras-VRA“ apgynė savo pozicijas. Laimėjo prieš Šiaulių komandą „Regbio akademija – Dainų progimnazija“, rezultatu 20-15, taip pat laimėjo prieš Plugės „SRC“ komandą rezultatu 25-5. Bendroje įskaitoje, iš devynių komandų, Vilniaus „SM Tauras-VRA“ užėmė IV vietą. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Matas Dubrovnikas.

2019-05-12 Erikos vaikuciaiRegbio pirmenybių II ture dalyvavo ir trenerio Algimanto Žvinklio treniruojamos komandos, į Jurbarką vyko 3 komandos. Iš viso pogrupyje buvo 16 komandų. Geriausiai pasirodė Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“. Pirmosios varžybos vyko su Vilniaus „SM Tauras-Geležinis vilkas 2“, varžybos laimėtos rezultatu 10-0. Toliau sekė pergalė prieš Šiaulių komandą „Regbio akademija-Gegužių progimnazija“, vilniečiai laimėjo rezultatu 35-0. Trečiosios varžybos irgi buvo sėkmingos – pergalė prieš Jurbarko komandą „KKSC-Lūšis“ (20-0). Savo pogrupyje iškovota I vieta ir teisė kovoti dėl prizinės vietos. Deja, teko nusileisti RK „Klaipėdos kovas 1“ komandai (0-15). Lemiamoje kovoje, dėl III vietos, varžybos vyko su Kauno komanda „SM Tauras-Ąžuolas 1“ (10-15). Vilniaus „SM Tauras-VRA 2“ ir  Vilniaus „SM Tauras-VRA 3“ savo pogrupiuose turėjo po 3 varžybas, bet visos varžybos buvo pralaimėtos, komandos pogrupiuose liko paskutinėse vietose, su 0 taškų bendroje įskaitoje tarp komandų, užimančių 13-16 vietą.

Geriausiais žaidėjais varžybose išrinkti: VRA 1 – Naglis Jarušaitis ir VRA 2  – Matas Bradišauskas, VRA 3 – Tomas Narbutas. Vilniaus „SM Tauras-VRA 1“ užėmė III vietą.

Trečiasis jaunučių ir vaikų turas vyks gegužės 26 d. Vilniuje, Vingio parko regbio stadione.