TV regbio laida „Džentelmenai be būcų“ su Gabrieliumi Liaudansku–Svaru
Gabrielius Liaudanskas–Svaras

Laidos svečias Gabrielius Liaudanskas–Svaras

Pokalbis su Gabrieliumi Liaudansku–Svaru apie „sunkius“ vaikus, kontaktines sporto šakas bei sporto komandos užkulisius.

Laidos svečias Gabrielius Liaudanskas–Svaras yra žinomas ne tik kaip Lietuvos hip-hopo legenda, bet ir kaip lyderis ledo ritulio aikštelėje, kontaktinio sporto entuziastas ir paauglių edukatorius. Svaras iki šiol yra dažnas svečias mokyklose, kuriose dalinasi savo patirtimi bei nuoširdžiais patarimais. Laidoje su Svaru pasikalbėsime apie „sunkius“ vaikus ir paauglius, jų elgesio priežastis bei pasekmes. Aptarsime, ką iš tikrųjų reiškia baisūs žodžiai: „disciplina“, „atsakomybė“, „autoritetas“ – kokia jų svarba kiekvieno jaunuolio gyvenime. Padiskutuosime apie stereotipais apipintas kontaktines sporto šakas: regbį ir ledo ritulį, – jų augantį populiarumą ir vieningą bendruomenę bei atominį šių sporto šakų vienetą – komandą. Kviečiame žiūrovus komentaruose užduoti klausimus laidos svečiui Svarui! Transliacijos metu bus paskelbtas konkursas, tad nepraleiskite progos laimėti prizą.

Jau ateinantį pirmadienį (2019 03 18 d.) nuo 13:30 iki 14:00 val. transliuosime per Facebook ir Youtube tiesioginę laidą.