Tęsiasi projektas „Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“

2019-04-12 Nr.3„Vilniaus regbio akademija“ projektą „Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ įgyvendino ir džiugino Vilniaus „Genio“ progimnazijoje bei įdomiomis regbio rungtynėmis džiugino mokyklos bendruomenę, Blindžių skyriuje. Kovo mėn. su vaikais dirbo ir regbio gudrybių mokė patyręs treneris Vidmantas Valys. Balandžio 9 d. įvyko 1-2 kl., o balandžio 10 d. įvyko 3-4 kl. finalai.

Tarp 1-2 klasių jėgas išbandė 1e, 1f, 1g, 2d, 2e, 2f klasės. Mažieji pirmokai kovėsi įnirtingai, ir nors ir buvo mažesnio ūgio, ne vieną kartą gerais rezultatais aplenkė antros klasės mokinius. Į pusfinalį A pogrupyje 2e kl. išėjo be pralaimėjimų. Pusfinalyje rezultatu 6:2 laimėjo prieš 1f kl., o finale rezultatu 4:3 laimėjo prieš varžovus, 2d kl. mokinius. Pirmąją vietą mokyklos finaluose tarp 1-2 klasių iškovojo 2e klasės mokiniai, antroje vietoj liko 2d kl., trečiąją vietą garbingai ir užtikrintai iškovojo pirmokai (1g kl.), kurie nepabūgo vyresnių varžovų.

2019-04-12 Nr.1Tarp 3-4 kasių jėgas išbandė 3d, 3e, 3f, 3g, 4d, 4e, 4f, 4g klasės. Vyko įnirtingos kovos, daug triukšmo ir palaikymo šūksnių aidėjo iš palaikymo komandų. A pogrupyje stipriausi ir į pusfinalį be pralaimėjimų išėjo 4d kl., B pogrupyje  stipriausi ir į pusfinalį be pralaimėjimų išėjo 4g kl. Pusfinalyje rezultatyviausi buvo trečiokai: 3d klasė pelnė 8 taškus, 3e ir 3f kl. pelnė po 7 taškus. O 3g kl. komanda įveikė 4d kl. komandą ir išsiveržė į finalą, kuriame kovoje dėl pirmos vietos. Finalinėje kovoje dėl pirmos vietos  kovojo 3g ir 4g kl. Kova dėl pirmos vietos buvo įnirtinga, sužaista buvo lygiosiomis 3:3. Ir tik po pratęsimo (4:3) 4g kl. komandą iškovojo pergalę ir auksinius medalius. Antroji vieta atiteko 3g kl. komandai, o trečiąją vietą garbingai iškovojo 4d kl. mokinių komanda.

2019-04-12 Nr.2Finaluose mokinius palaikė klasiokai, auklėtojos, tėveliai, seneliai. Didžiausia regbio varžybų sirgalė ir globėja buvo „Genio“ progimnazijos, Blindžių skyriaus, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Gruodytė, kuri ir subūrė visą mokyklos bendruomenę regbio varžyboms, užkrėtė vaikus, gerąja prasme, ir ragino visus kovoti dėl pergalių. Mokinių komandų ir geriausių žaidėjų apdovanojimus stebėjo ir kartu su nugalėtojais džiaugėsi mokyklos direktorius Rimantas Remeika.

Geriausiais žaidėjais išrinkti: Robertas Šniaukšta (1e klasė), Ieva Dručiūnaitė (1f klasė), Modestas Zhang (1g klasė), Kajus Rusteika (2d klasė), Leonardas Purvis (2e klasė), Danielius Jurevič (2f klasė), Kasparas Pacevičius (3d klasė), Benas Važys (3e klasė), Marta Lipnickaitė (3f klasė), Ugnius Jarutis (3g klasė), Jokūbas Vėžys (4d klasė), Rapolas Bulovas (4e klasė), Benas Šapkinas (4f klasė), Armandas Bukelskis (4g klasė).

2019-04-12 Nr.4Visos svarbios varžybų akimirkos, džiugūs laimėjimai ir apdovanojimai užfiksuoti nuotraukose, video reportažuose. Didelis dėkui vyr. treneriui Vidmantui Valiui už darbą su vaikais, mokytojoms už savo komandų palaikymą. Vaikai sulaukė ir apdovanojimų. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ geriausius žaidėjus apdovanojo regbio kamuoliais. Akademija rūpinosi, kad visi prizinių vietų nugalėtojai būtų apdovanoti medaliais ir taurėmis. Mokyklos bibliotekai buvo padovanotos knygos. Komandos, kurios neužėmė prizinių vietų, buvo apdovanotos saldžiais prizais. Saldžius prizus vaikams įteikė VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ vykdančioji direktorė Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė.

Žiūrėti video Nr.1, Nr.2, Nr.3 ir nuotraukas: Nr.1, Nr.2, Nr.3, Nr.4, Nr.5, Nr.6, Nr.7, Nr.8, Nr.9, Nr.10, Nr.11