TAURAS-VRA jauniai – Lietuvos čempionai

2016-10-09-nr-44Lietuvos jaunių gimusių 1999-2000 metais regbio pirmenybių finale SM „Tauras-VRA“ komanda nugalėjo Šiaulių „Klevas-Ellme Messer Gaas” 24-0 ir tapo šalies čempionais.

Jaunieji regbininkai pasimokė iš savo klaidų patirtų prieš dvejas savaites draugiškose rungtynėse su šiauliečiais. Draugiškose rungtynėse nežaidė trys komandos vedliai – Paulius Taliejunas, Deividas Bimba ir Laurynas Pukevičius.

Į Vingio parką susirinko visi žaidėjai, trūko tik nelemtai susirgusio Šarūno Sosnovskio. Nuo pirmų minučių žaidė kietai. „Klevas-Ellme Messer Gaas” jaunius pribloškė jau antrą minutę Tomo Aniščenko pelnytas žeminimas. Oro sąlygos buvo itin prastos – pliaupė lietus. Žaidimas pirmajame kėlinyje klimpo ir daugiau nei vienai komandai nepavyko prasibrauti į varžovų įskaitinį plotą.

2016-10-09-nr-33Antroje rungtynių pusėje akademikai daug veržliau puolė į kovą. Vėl pirmomis minutėmis pavyko sugluminti varžovus. Penktą minutę Tautvilas Špokas pelnė žeminimą, kurį realizavo Alvidas Pritulskis. Po trijų minučių vilniečių persvarą sutvirtino T. Aniščenko pelnęs antrą žeminimą šiame susitikime. Šiauliečiai neturėjo kuo atsakyti ir komandos grūmėsi aikštės viduryje. Kėliniui įpusėjus tašką padėjo Domantas Stravinskas pelnęs ketvirtąjį žeminimą Akademijos naudai ir pats taikliai atlikęs realizacijos smūgį. Rungtynės baigėsi 24-0, o akademikai puolė švęsti. Geriausiu finalo žaidėju pripažintas Andrius Leontjevas.

Visas klubas sveikina per sezoną subrendusią ir atkakliai aukso medalių siekusią jaunių komandą. Daug prie šio rezultato prisidėjo visus metus talkinę Kauno regbio klubos „Žalgiris” sportininkai – Žanas Sokolovas, Eimantas Baranauskas, Dainius Vaičiukynas, Aidas Bauraitis, Titas Černiauskas.

Iš visos širdies norime padėkoti šokių vadovei Gražinai Urbonienei ir visai šokėjų komandai, už profesionalumą, komandos palaikymą, bendradarbiavimą. Ačiū už tai, kad esate kartu su visa regbio komanda!

Akademijos jauniai kitąmet galės prisidėti prie suaugusių komandos siekių Lietuvos čempionate ir šiemet iškovota pirma vieta tik įrodė, kad jie jau tam pasirengę. O dabar metas švęsti!