Tarptautinis 42-asis regbio turnyras
Jaunučių A komanda

Gruodžio 22 dieną Kaune vyko Tarptautinis 42-asis regbio turnyras „Ąžuolo“ taurei laimėti. Į Kauną vyko dvi „Vilniaus regbio akademijos“ komandos.

Jaunučių A pogrupyje varžėsi 5 komandos. Vilniečiai žaidė 4 varžybas. Pirmąsias varžybas su Klaipėdos komanda pralaimėjo, Klaipėdos komandos pergalė, varžybų rezultatas 20-05. Antrąsias varžybas VRA komanda žaidė su Vilniaus „Geležinio Vilko“ komanda. Varžovas buvo atkaklesnis, Vilniaus „Geležinio Vilko“ komanda varžybas laimėjo rezultatu 45-10. Trečiosios varžybos buvo sėkmingos. VRA Jaunučių A komanda laimėjo, rezultatu 15-05, prieš Kauno komandą. Ketvirtąsias varžybas vilniečiai žaidė su Jurbarko komanda. Varžybos baigėsi lygiosiomis.

Jaunučių B komanda, Tarptautiniame 42-ajame regbio turnyre „Ąžuolo“ taurei laimėti, iškovojo III vietą, geriausiu žaidėju išrinktas Rokas Sakalas. Treneris įžvelgė, jog komandai reikia tobulinti gynybą. Daugiau palaikymo puolime, kuris suteiktų daugiau galimybių pelnyti taškų.

Jaunučių B komanda

Jaunučių B „Tauras-VRA“ komanda pogrupyje varžėsi su 6 komandomis. Pirmąsias varžybas žaidė su Klaipėdos komanda. Varžybos buvo įtemptos, pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis (rezultatu 10-10), tačiau antrajame kėlinyje Klaipėdos komanda išsiveržė ir laimėjo rezultatu 20-10. Antrąsias varžybas „Tauras-VRA“ žaidė su Kauno II komanda, „Tauras-VRA“, rezultatu 25-0, laimėjo varžybas.

Pusfinalyje „Tauras-VRA“ susitiko su Kauno I komanda. Pusfinalis vyko taškas į tašką, jį stebėjo ir daug kitų komandų trenerių ir žaidėjų, nes buvo įdomu, kas pateks į finalą. Tai buvo tikras karas, buvo ašarų, sumušimų, klaidų kurios kėlė paniką. Varžybos baigėsi lygiosiomis, rezultatu 3-3. Kadangi lygiųjų būti negalėjo, vyko pratęsimas. Abi komandos nenorėjo pasiduoti ir paleisti bilieto į finalą, bet po mažos kauniečių klaidos, VRA žaidėjams pavyko prasiveržti. Varžybas laimėjo „Tauras-VRA“, rezultatu 4-3. Finale kovėsi dvi vilniečių komandos: „Tauras-VRA“ ir „Geležinis Vilkas“. Varžybos buvo sunkios ir įtemptos, deja varžovas įrodė savo pranašumą, Vilniaus „Geležinio Vilko“ komanda laimėjo rezultatu 25-0. Jaunučių B „Tauras-VRA“ komanda, Tarptautiniame 42-ajame regbio turnyre „Ąžuolo“ taurei laimėti, iškovojo II vietą, geriausiu žaidėju išrinktas Faustas Baltranas. Trenerė E. Šimkonytė gyrė Beną Urbanovičių, kuris žaidė savo pirmąsias oficialias varžybas. Benas pilnai įsijungė į žaidimą ir puikiai pasirodė tiek gynyboje, tiek puolime. Taip pat šauniai varžėsi ir Dominykas Petrauskas, kuris buvo metais jaunesnis, bet nenusileido priešininkams.

Visos komandos gavo dovanų: įvairių riešutų bei popkornų. VRA komandos su prizais ir apdovanojimais bei šypsenomis veiduose grįžo namo.