Tarptautiniame turnyre VRA moterų triumfas

2017-10-05 CET_5963Paskutinį rugsėjo savaitgalį, Vilniuje vyko „RM Cargo Baltic” moterų regbio-7 turnyras. Jame dalyvavo dvi Vilniaus regbio akademijos merginų komandos, Kaliningrado srities rinktinė, Baltarusijos komanda „Busly”, bei vilnietėms jau pažįstama Latvijos komanda „Imanta”.

Po grupių varžybų favoritėmis imta laikyti VRA-1 bei Latvijos komandas. Kaip ir buvo tikėtasi, Vilnietės pusfinalyje rezultatu 26:0 nugalėjo „Busly” komandą ir užsitikrino vietą finale.

Tačiau kovoje dėl trečios vietos laukė netikėtumai. „Busly” komanda atsirevanšavo latvėms po patirtos nesėkmės grupės varžybose ir, rezultatu 14:26, baltarusės užsitikrino trečiąją vietą. „Imantos” komandą liko be medalių.

2017-10-05 CET_5913Finalinėse varžybose susitiko VRA-1 ir Kaliningrado srities rinktinė. Šios varžybos baigėsi vilniečių pergale bei pirmąja vieta rezultatu 26:5. Geriausia komandos žaidėja buvo pripažinta Erika Šimkonytė.

Turnyro metu susirinko gausus palaikymo būrys, kurie nuoširdžiai palaikė savo komandas. Ne tik VRA merginoms, bet ir visiems, kas jas palaikė, ši pergalė atnešė labai daug gerų emocijų.

Po varžybų visos komandos buvo pakviestos prie bendro stalo atgauti jėgas. Dauguma merginų turėjo progą susipažinti ir pabendrauti su kitų komandų žaidėjomis, taip pat pasidalinti savo patirtim ir pasiekimais žaidžiant regbį. Treneriai dėkojo už surengtą turnyrą ir buvo pradėtos diskusijos apie turnyrus Kaliningrade ir Baltarusijoje. Visi smagiai pabendravo ir jau laukia kitų susitikimų regbio aikštėje ir už jos ribų. VRA merginos sako AČIŪ visiems palaikiusiems, taip pat treneriams Algimantui ir Vidmantui bei rėmėjui Ramūnui!

Augusto Četkausko nuotraukos Nr.1Nr.2, Nr.3 ir Nr.4