Sveikiname Vilniaus „Žalgirį”!

1393214_10151706155297041_1345544812_nAkademija be galo džiaugiasi savo draugų pergale Lietuvos futbolo lygoj! Jūs esate nuostabūs! Stebėdami Jus mes semiamės jėgų ir ryžto bei suprantame, kad nuoseklus darbas veda prie aukščiausių rezultatų.

Būrys jaunųjų ir keletas vyresnių akademikų tapo „Žalgirio” triumfo liudininkais. Šeštadienį buvo žaidžiamos paskutinės šio sezono rungtynės, kuriose sprendėsi čempionų titulas. „Žalgiris” buvo išlaikęs trijų taškų atotrūkį, bet vilniečių pralaimėjimas namuose Marijampolės „Sūduvai” ir Klaipėdos „Atlantui” pergalė pajūrio derbyje su Gargždų „Banga” galėjo išlyginti padėtį turnyrinėje lentelėje. Tokiu atveju dėl lygos taurės būtų žaidžiame papildomose, finalinėse rungtynėse.

1455022_712497625429941_595633312_nGalbūt tiršta migla sutrukdė įprastai puikiai lemiamose rungtynėse žaidžiantiems žalgiriečiams susikaupti. Jiems nepavyko savo ištikimųjų sirgalių pamaloninti įvarčių gausa. Daug geriau puolime atrodė marijampoliečiai, kurie visą laiką buvo apgulę šeimininkų vartus ir jau įpusėjo antrajam kėliniui pirmavo 3-0. 79-ą minutę vis dėlto mūsų bičiuliams pavyko vienuolikos metrų baudiniu tą skirtumą sušvelninti. Tačiau jau buvo aišku, kad svarbiausių žinių reikia laukti iš Klaipėdos. Nuaidėjus finaliniam švilpukui buvo iškart pranešta apie lygiąsias 1-1 pajūryje ir stadiono tribūnos pratrūko džiaugsmu.

Džiaugsmu pratrūkome ir mes! Dar kartą sveikiname „Žalgirį” ir dėkojome už draugystę! Valio!