Svarbioje kovoje „VRA-Tomosta” nusileido Šiaulių „RK Šiauliai” 12-24

2017-05-22 5077 Nr.2Šeštadienį akademikai namuose priėmė svečius iš Šiaulių ir tik paskutinėmis susitikimo minutėmis paleido pergalę iš rankų. Žaidimo sąlygos Vingio parko stadione buvo puikios – švietė saulė, o žolė jau buvo atsigavusi po ilgos žiemos.

Pirmuosius šeimininkų taškus baudos smūgiu pelnė Eimantas Badaška. Deja, jau baigiantis įtemptam kėliniui Akademijos vyrai neatsilaikė šiauliečių spaudimui ir leido Donatui Streckiui žeminti. Liudvigo Karnyčio realizacija buvo taikli.

Antrasis kėlinys prasidėjo vilniečių puolimu. Per pertrauką turėję progą apmąstyti prieš pat pertrauką padarytą klaidą, Akademijos regbininkai veržliai atakavo varžovus ir išprovokavo net dvi baudas patogiose aikštės vietose. Du taiklūs Eimanto Badaškos spyriai 2017-05-22 5116 Nr.1išvedė „VRA-Tomosta” į priekį. Netrukus vilniečiai patys prasižengė savo aikštės pusėje, o „RK Šiaulių” žaidėjas Dominykas Matuzevičius taikliai smūgiavo kamuolį į vartus. Baudų virtinė tęsėsi toliau, kai 52-ą minutę Badaška dar kartą gavo progą savo komandą timptelti į priekį. Gaila, kad tai buvo paskutiniai Akademijos taškai šeštadienį. Po kelėtos minučių Šiaulių saugas Karnytis pelnė žeminimą, kurį realizavo Matuzevičius. 65-ą minutę akademikus pribaigė Rimanto Zeringio žeminimas ir dar viena taikli Matuzevičiaus realizacija. Kad ir kaip vilniečiai besistengė per likusią rungtynių dalį, žaidimo rezultato nepavyko pakeisti. Pirmosios Lietuvos regbio taurės Pietų diviziono rungtynės buvo pralaimėtos 12-24. Geriausiu rungtynių žaidėju „VRA-Tomosta” pripažintas Eimantas Badaška, nepaliaujamai dirbęs gynyboje ir pelnęs visus komandos taškų.