Sunki kelionė į pergalę
VRA merginų komanda

Gegužės 5 d. „Vilniaus regbio akademijos“ merginų komanda išvyko į Baltarusiją. Minske vyko regbio turnyras „Minsko taurė“. Merginų komandą ir trenerį A. Žvinklį nuotykiai jau pradėjo sekti Medininkų pasienyje. Deja, tie nuotykiai nebuvo linksmi. Iš komandos buvo konfiskuotas autobusiukas, kuriuo merginos su treneriu vyko į Minską. Teko keisti transporto priemones ir tęsti kelionę. Kelionė prailgo. Dėl įvykių muitinėje regbio varžybos Minske buvo atidėtos kelioms valandoms, jog merginos spėtų atvykti į stadioną.

Nors ir pavargusios, VRA merginos sužaidė puikiai. Joms teko žaisti ketverias varžybas. Ir jas visas laimėjo. Prieš „Graždanočka“ VRA laimėjo rezultatu 45-5, prieš „Seven Lynx“ VRA laimėjo rezultatu 28-0. Sekė antros varžybos prie komandą „Graždanočka“ ir VRA merginoms jos vėl buvo sėkmingos. Komanda laimėjo rezultatu 28-0, o antrąsias varžybas prieš „Seven Lynx“ VRA laimėjo rezultatu 27-0. Geriausia žaidėja pripažinta Greta Zažeckaitė. Merginų komanda laimėjo I vietą.