Sunki jaunučių išvyka į Klaipėdą

2017-09-10 Nr.4Praėjusį savaitgalį jauniausieji akademikai varžėsi Lietuvos vaikų ir jaunučių regbio čempionato ketvirtame ture Klaipėdoje. Tolima išvyka kaip reikiant nuvargino mūsiškius ir aikštėje nepavyko pademonstruoti savo sugebėjimų bei pasirengimo.

Jaunučių B 2004-2005
Jaunučiai pateko į vieną pogrupį su Kauno „SM Tauras-Ąžuolas”, Šiaulių „Tauras-Citma” ir Plungės „SRC-Dorbė”. Deja, pirmos dvi komandos negailestingai sutaršė akademikus, nugalėdami dviženkliais skirtumai ir nepraleisdami nė taško. Su plungiškiais sužaista lygiosiomis 15:15 ir to užteko, kad užimtų trečią vietą pogrupyje.

2017-09-10 Nr.1Pusfinaliuose Akademija žaidė su „Klaipėdos kovo” komanda. Šįkart pavyko susikaupti ir kovoti kaip lygūs su lygiais. Galiausiai šeimininkams nusileista tik vienu žeminimu 20:15. Po skaudaus smūgio akademikams liko žaisti dėl 7 vietos su Jurbarko „Lūšis” bendraamžiais. Atkakliai ir rezultatyviai žaidę vilniečiai vėl nusileido tik vienu žeminimu 30:25. Gan netikėtai mūsiškiai užėmė paskutinę vietą ture, bet išmoktos karčios pamokos tik padės geriau sužaisti finaliniame ture Vilniuje po poros savaičių. Turą laimėjo Šiaulių „SM Klevas-Zokniai” jaunučiai, antri liko Kauno „SM Tauras-Ąžuolas” regbininkai, o bronza atiteko Šiaulių „Vairas-Citma”. Tarp akademikų geriausiai šią dieną pasirodė Daniil Saulius.

Vaikai 2006-2007
Kartėlį pajuto ir Akademijos vaikai savo varžybose. Pogrupyje teko žaisti su dviem Kauno „SM Tauras-Ąžuolas” komandomis ir Šiaulių „SM Klevas-Rėkyvos progimnazija”. Pirmoji kauniečių komanda akademikus nurungė 25:0. Su šiauliečiai vyko kietesnė kova, bet ir čia varžovai buvo stipresni – 25:10. Tokiu pat rezultatu 25:10 laimėtos rungtynės su antrąja Kauno komanda ir užimta trečioji vieta pogrupyje, kuri suteikė galimybė pakovoti tik dėl penktos vietos.

2017-09-10 Nr.2Akademijos vaikai šios progos nepaleido. Pusfinalyje užtikrintu rezultatu 25:5 sudorota Jurbarko „Lūšis”. Rungtynėse dėl penktos vietos vėl teko susitikti su antrąja Kauno komanda, kurią vilniečiai šįkart tiesiog nušlavė rezultatu 30:0. Pirmą vietą ture užėmė Šiaulių „Vairas-Kalvis”, antroji teko Kauno „SM Tauras-Ąžuolas”, o trečioje atsidūrė Šiaulių „SM Klevas-Gilvyčiai”. Geriausiu Akademijos žaidėju ketvirtame ture treneriai pripažino Mantą Miliuką.

Daugiau nuotraukų žiūrėkite čia: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ir 10