„Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ finalai M. Mažvydo progimnazijoje

2019-02-27 Nr.5Visą sausio mėnesį M. Mažvydo progimnazijoje su vaikais dirbo ir regbio gudrybių mokė net du treneriai Algimantas Žvinklys ir Erika Šimkonytė. Vasario 26-27 d. mokykloje pradinių klasių mokiniai varžėsi tarpusavyje, įvyko finalinės varžybos.

Mokykloje mokosi daug pradinių klasių mokinių, treneriai jungė kelias klases ir sudarė komandas, kurių vienos rungėsi tarp 1-2 klasių, kitos jungtinės komandos savo jėgas išbandė tarp 3-4 kasių. Mažieji pirmokai kovėsi įnirtingai, ir nors ir buvo mažesnio ūgio, ne vieną kartą aplenkė antros klasės mokinius. Tačiau teko nusileisti, pirmąją vietą ir teisę atstovauti mokyklą kovo mėnesio finaluose tarp keturių Vilniaus mokyklų iškovojo 1A-2G klasės jungtinė komanda.

2019-02-27 Nr.4Tarp 3-4 kasių vyko įnirtingos kovos, daug triukšmo ir palaikymo šūksnių aidėjo iš palaikymo komandų. Stipriausia ir aktyviausia komanda, surinkusi daugiausia pergalių buvo 3G-4G  klasės jungtinė komanda. Kuri iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti mokyklą kovo mėnesio finaluose.

Finaluose mokinius palaikė klasiokai, auklėtojos ir mokyklos pavaduotojos Jolanta Sereičikienė, Daina Černienė bei direktorius Eugenijus Manelis.

2019-02-27 Nr.1Geriausiais žaidėjais išrinkti: Benas Štempelis (2G klasė), Eimantas Butkus (2M klasė), Gabrielė Michniovaitė (2J klasė), Einoras Srėbalius (2N klasė), Joris Kulieša (1E klasė), Rytis Zaveckas (1J klasė), Lukas Sabaliauskas (1L klasė), Nojus Gečys (2H klasė), Jokūbas Dabušinskas (2L klasė), Justas Sunklodas (3D klasė), Mantas Vaištaras (3H klasė), Edvinas Boguslavskij (4G klasė), Rokas Krasauskas (4M klasė), Deividas Černovas (4F klasė), Vilius Valeika (3E klasė), Žygimantas Ralys (3L klasė), Naglis Jarušaitis (4C klasė), Martynas Medelinskas (4A klasė), Martynas Butrimavičius (3B klasė).

Visos svarbios varžybų akimirkos, džiugūs laimėjimai ir apdovanojimai užfiksuoti nuotraukose, video reportažuose. Po apdovanojimų vyko fotosesija, buvo įamžintos visos klasės.

2019-02-27 Nr.2Didelis dėkui treneriams Algimantui Žvinkliui ir Erikai Šimkonytei už darbą su vaikais, mokytojoms už savo komandų palaikymą. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ geriausius žaidėjus apdovanojo regbio kamuoliais. VŠĮ „Sveikas miestas“ įsteigė pagrindinius prizus, ir pasirūpino, kad visi vaikai būtų apdovanoti medaliais ir taurėmis (www.sveikasmiestas.lt). Vaikų troškulį malšino rėmėjų dovanos, mineralinis vanduo „Hermis“ (www.hermis.lt), tai vanduo, kuris savyje prisotintas mineralinėmis medžiagomis ir pasižymi išskirtinėmis gydomosiomis savybėmis. Mokyklos bibliotekai buvo padovanotos knygos. Komandos, kurios neužėmė prizinių vietų, buvo apdovanotos saldžiais prizais, saldžius prizus vaikams dalino VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ vykdančioji direktorė Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė.

Žiūrėti nuotraukas: Nr.1, Nr.2, Nr.3, Nr.4 ir Nr.5