Savaitgalio varžybos Kaune
"VRA-Tomosta" vyrų komanda

2019.03.10 d. „VRA-Tomosta“ vyrų komanda

Kovo 10 d. „VRA-Tomosta“ suaugusių komanda kartu su treneriu Vidmantu Valiu vyko į Kauną. Kauno futbolo manieže vyko Lietuvos regbio federacijos „Enerstenos“ taurės turnyras. Turnyre dalyvavo devynios komandos: Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „VRA-Tomosta“, Plungės „Perkūnas“, Vilniaus „Geležinis vilkas“, Panevėžio RK „Klevas“, RK „Klaipėdos kovas“, Šiaulių „Šiauliai“, Šiaulių „Vairas-Kalvis“ ir Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“.

„VRA-Tomosta“ žaidė keturias rungtynes. Vyrų komandai padėjo žaisti keturi VRA jauniai ir vienas žaidėjas iš Jonavos. Pirmąsias rungtynes suaugusių komanda žaidė su RK „Klaipėdos kovas“, tačiau pralaimėjo rezultatu 5-15. Antrąsias rungtynes žaidė su Šiaulių

Domantas Stravinskas

Domantas Stravinskas

„Baltrex-Šiauliai“ komanda ir tai pat pralaimėjo rezultatu 5-45. Pogrupyje užėmus paskutiniąją vietą „VRA-Tomosta“ suaugusių komandai teko žaisti dėl 7-9 vietų su Panevėžio ir Plungės komandomis. Žaidžiant trečiąsias rungtynes pavyko išplėšti pergalę prieš Plungės „Perkūną“ rezultatu 15-5. Tačiau paskutinėse rungtynes teko nusileisti varžovams Panevėžio RK „Klevas“ rezultatu 0-15. „VRA-Tomosta“ komanda užėmė aštuntą vietą. Geriausiu žaidėju išrinktas Domantas STRAVINSAKAS.

Varžybų metu daugiau buvo leidžiama žaisti jauniems ir mažą patirtį turintiems žaidėjams, kad prasidėjus naujam sezonui, žaidėjai galėtų labiau pasitikėti savo jėgomis ir siekti aukštų rezultatų kartu su komanda.