Šaunus vaikų ir jaunučių pasirodymas turnyre Klaipėdoje

2016-06-17 Nr-1Praėjusią savaitę Klaipėdoje vykusiame Lietuvos pirmenybių ture Akademijos vaikų komanda užėmė ketvirtą vietą, o jaunučiai B laimėjo visas varžybas. Vaikučiai savo ruožtu smagiai praleido laiką ir neformalioje rikiuotėje savo amžiaus grupėje liko penkti.

Vaikams teko pogrupyje susitikti su Kauno „Tauras-Ąžuolas” bendraamžiais. Ir nors rungtynėse buvo sužaistos taikiai 15:15, vieta turnyrinėje sprendėsi pagal rezultatą rungtynėse su trečia pogrupio komanda. Kauniečiai Vilniaus „Geležinio vilko” antrąją komandą sutriuškino didesniu skirtumu 45:0. Akademikams pavyko surinkti dešimčia taškų mažiau 35:0.

2016-06-17 Nr-3Už savo antrosios komandos triuškinimą pusfinalyje atligino pagrindinė „vilkiukų” sudėtis. Labai įtemptose rungtynėse Akademija nusileido rezultatu 5:0 ir liko kovoti tik dėl ketvirtos vietos bendroje įskaitoje. 5:0 nugalėta Šiaulių „Klevas-Zokniai” komanda, o 15:0 – Šiaulių „Klevas”. Geriausiu VRA pirmos komandos žaidėjų išrinktas Ernestas Kaziukevič. Vaikų turnyrą galiausiai laimėjo kauniečiai. Antri liko šeimininkai Klaipėdos RK „Klaipėdos Kovas”. „Geležiniam vilkui” teko bronzos medaliai. VRA antroji komanda užėmė devintą vietą.

Akademijos jaunučiai Klaipėdoje pasirodė tiesiog nuostabiai. B pogrupyje nepasigailėta nei šeimininkų klaipėdiečių – 5:10, nei „Geležinio vilko” – 35:0. Pusfinalyje akademikai sausai, 15:0, nugalėjo Kauno FM „Ąžuolas-Tauras”. Finale pasikartojo pogrupio rungtynės, bet Akademijos jaunučiai tik dar didesne jėga sudavė smūgį Klaipėdos RK „Kovas” – 0:20. Už pavyzdingą kovingumą geriausia čempionų žaidėja buvo pripažinta Marija Lemzekova. Bronza teko kauniečiams.