Ruduo atnešė pergalę vyrų komandai

2019-09-05 Nr.6Rugsėjo 1 d, Vingio parko regbio stadione, vyko 2019 m. Lietuvos regbio regbio-15 vyrų I grupės čempionatas. Čempionate dalyvauja šios komandos: Šiaulių „Baltrex-PRC“ bei Šiaulių „Citma“, Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“, „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“, Kauno „Ąžuolas“, Vilniaus dvi komandos „VRA-Tomosta“ ir „Geležinis vilkas“. Vyrų komanda „VRA-Tomosta“, treniruojama vyr. trenerio V. Valio vyko į Vingio parko regbio stadioną, kur vyrų komandos laukė pirmosios prasidėjusio čempionato varžybos.

Pirmosios varžybos vyko tarp Vilniaus „VRA-Tomosta“ ir Šiaulių „Baltrex-PRC“ komandos. Varžybose vilniečiai, rezultatu 52-13, iškovojo pergalę (pirmas kėlinys 21-13, vilniečių naudai).

2019-09-05 Nr.1Kitos praėjusio savaitgalio dvejos rungtynės susiklostė skirtingai: „Klaipėdos kovas-Plungės Perkūnas“ rezultatu 30–19 (pirmas kėlinys 20-0) nugalėjo komandą Panevėžio RK „Klevas-Ryšių Statyba“. Kauno komanda „Ąžuolas“ neatvyko į rungtynes, tad Vilniaus komandai „Geležinis vilkas“ buvo užskaityta pergalė.

Treneris V. Valio pasidžiaugė: „Turnyro lentelėje esame pirmi, nes turime daugiau pelnytų taškų“. Martynas Maslianikas buvo pripažintas griausiu šių varžybų žaidėju.

Treneris turėjo pastabų vyrų komandai, teigė, jog komanda buvo nesusikaupusi ir rungtynes pradėjo neatsakingai, darė daug techninių klaidų. Per pertrauką treneris davė komandai naujus nurodymus, liepė susikaupti ir dirbti vieningai. Vyrų komandoje truko trijų pagrindinių grumtynių žaidėjų, kurie po traumų dar negalėjo prisijungti prie komandos. Pagirtinai žaidė, po traumos sugrįžęs, Tomas Kušlevič. Tomas prisijungdavo 2019-09-05 Nr.4prie atakų ir ryžtingai jas atlikdavo. Stabiliai realizacijas į vartus spardė Mantas Butkevičius. Treneris pasidžiaugė ir Ryčiu Ragausku, kuris ilgai laukė momento išbėgti į aikštę.

Kitas rungtynes vyrų komanda žais rugsėjo 7 d. Šiauliuose, varžybos vyks tarp „VRA-Tomosta“ ir Šiaulių „Citma“ komandų.

Prieš varžybas „Vilniaus regbio akademija“ skelbė konkursą, kurio metu buvo galima laimėti elektrinį paspirtuką bei kelis VRA prizus. Varžybų metu, norintys dalyvauti konkurse, privalėjo turėti VRA atributiką arba plakatą, palaikantį „VRA-Tomosta“ komandą. Prizus laimėjo: Erika Ališauskienė (regbio marškinėliai), Sergo Amirgulašvili (regbio kamuolys), pagrindinis prizas – elektrinis paspirtukas atiteko Viktor Sadovskij. Po trečio kėlinio buvo išrinkti ir išradingiausi sirgaliai, jais tapo Artūras ir Rita Karapetjanai, jie gavo VRA regbio kepuraitę ir šaliką.

Daugiau nuotraukų: Nr.1, Nr.2 ir Nr.3