Regbininkai žiemą kaitino smėlį
Lietuvos paplūdimio regbio uždarų patalpų čempionato dalyviai

Lietuvos paplūdimio regbio uždarų patalpų čempionato dalyviai

Lietuvos regbio federacija vasario 11 dieną Vilniuje surengė pirmąjį Lietuvos paplūdimio regbio uždarose patalpose čempionatą, kuriame susirungė net 10 komandų iš Lietuvos ir Latvijos. Pirmame etape komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius.

A pogrupyje stipriausi buvo Šiaulių „Vairas-Kalvis” regbininkai. Antra vieta teko RC „Jurmala”, o trečia Plungės „Dorbė-Perkūnas” vyrams. B pogrupyje pirma vieta turėjo dalintis Rygos „Livonia” ir Šiaulių RK „Šiauliai” komandos. Tik burtai lėmė, kad pastarieji į kitą etapą pateko nugalėtojų teisėmis. Trečioji vieta pogrupyje teko Panevėžio „Klevas-R. Sargūno sporto gimnazija” vaikinams. C pogrupyje varžėsi Vilniaus regbio akademijos vyrai. Pirmą susitikimą su Šiaulių RK „Baltrex” mūsiškiai pralaimėjo 3-7, o kitas dvi rungtynes – su RK „Klaipėdos Kovas” ir Jurbarko RK „Lūšis” – sužaidė lygiosiomis 5-5. Deja, šių rezultatų užteko tik trečiai vietai pogrupyje. Į pusfinalius prasibrovė šiauliečiai ir jurbarkiečiai.

Akademikams antrame etape pavyko nugalėti visus tris varžovus ir užimti aukščiausią pasiekiamą – septintą vietą.

Akademikams antrame etape pavyko nugalėti visus tris varžovus ir užimti aukščiausią pasiekiamą – septintą vietą.

Antrame etape žaidė tik šešios geriausios komandos, pasidalinusios vietas finaliniame etape. Teisę rungtis dėl medalių iškovojo Šiaulių RK „Šiauliai”, RK „Baltrex” ir Rygos RC „Livonia”.

Trečiame etape komandos žaidė dėl vietų galutinėje įskaitoje. Akademikams pavyko nugalėti visus tris varžovus ir užimti aukščiausią pasiekiamą – septintą vietą. Puikioje kovoje 5-4 įveikti plungiškiai. Senkant jėgoms 3-2 nukautas „Klaipėdos Kovas”. Tokiu pat rezultatu laimėtos ir rungtynės su panevėžiečiais.

Šešta vieta teko Jurbarko RK „Lūšis”, o penkti buvo svečiai iš Jūrmalos. Ketvirta vieta turėjo tenkintis ambicinga Šiaulių RK „Vairas-Klevas” komanda. Kovose dėl aukso nenumaldomi buvo Šiaulių RK „Baltrex” vyrai. Jie 7-3 sudorojo Rygos regbininkus, o 7-2 nušlavė savo kaimynus RK „Šiauliai”. Šie iškovojo sidabro medalius 5-2 nugalėję RC „Livonia”.

Geriausiu žaidėju čempionų komandoje išrinktas Martynas Lianzbergas. Akademikų gretose puikiai pasirodė po pertraukos grįžęs Albert Paškevič.

Daugiau NUOTRAUKŲ, S.Čirbos NUOTRAUKOS
VIDEO
REZULTATAI