Puiki išvyka į Panevėžį. Pergalė 3-76

2016-06-13 6476Antrame šio sezono susitikime su Panevėžio „Klevas-PRC” akademikai nepersistengė ir pasigailėjo šeimininkų. Rungtynės vyko viena kryptimi ir tik keletą minučių panevėžiečiams buvo leista ilgėliau pabuvoti Akademijos aikštės pusėje.

Pirmuosius taškus jau 2-ą minutę netikėtu dropu pelnė Eimantas Badaška. Netrukus pirmąjį žeminimą pelnė saugu žaidęs Alvydas Pritulskis. Po dešimties minučių penkis taškus pridėjo Povilas Čabaniukas. Kėliniui įpusėjus į varžovų įskaitinį plotą prasiveržė E. Badašką, taip pelnydamas savo pirmąjį žeminimą šiose rungtynėse. Realizacija taip pat buvo taikli. 27-ą minutę antrą kartą pasižymėjo P. Čabaniukas, o po dviejų minučių dar penkis taškus pelnė veteranas Artūras Vigūra.

2016-06-13 6358Besiginant emocijų, deja, nesuvaldė akademikas Dainius Čaščin ir už tai turėjo dešimčiai minučių palikti aikštę. Panevėžiečiams taip buvo suteikta proga pelnyti vienintelius taškus šiame susitikime. Baudos smūgį taikliai atliko Aleksas Kartanas. Galiausiai kėliniui baigiantis tašką padėjo Akademijos legionierius Erwan Lunven. Jo žeminimą realizavo E. Badaška. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 3-37

Antrame kėlinyje žaidimo eiga nė kiek nepakito. Akademikai dominavo nuo pirmos minutės. Vos pradėjus žaidimą pasižymėjo iš Panevėžio kilęs Laurynas Sargautis. Po poros minučių šeimininkų gynybą pralaužė ir kapitonas Augustinas Terleckas. Abukart realizavo E. Badašką. 47-ą minutę antrą kartą žemino L. Sargautis. Po keturių minučių pasižymėjo 2016-06-13 6458krašte žaidžiantis Albertas Paškevič, kuris pats dar pridėjo taškus taikliu realizacijos smūgiu. Įpusėjus kėliniui žeminimą į savo sąskaitą įsirašė P. Čabaniukas. Paskutiniuosius penkis taškus pelnė E. Badaška ir taip baigė Panevėžio „Klevas-PRC” triuškinimą 3-75.

Susitikime su panevėžiečiais akademikams buvo svarbu išlaikyti drausmę ir nežaisti chaotiškai. Kapitonui Augustinui Terleckui iš dalies pavyko suvaldyti savo vyrus ir už tai jis buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėjų. Absoliuti drausmė ir visiškas susikaupimas buvo būtinai jau kitą savaitgalį vyksiančiose paskutinėse Lietuvos regbio federacijos taurės Pietų diviziono rungtynėse su Klaipėdos „Klaipėdos Kovas”. Pergalė užtikrins pirmąją vietą divizione ir galimybę iškovoti taurę.