Projektas „Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ tęsiasi
Vilniaus Maironio progimnazija

Vilniaus Maironio progimnazija

Visą sausio mėnesį Maironio progimnazijoje su vaikais dirbo ir regbio gudrybių mokė patyręs treneris Augustinas Terleckas. Vasario 15 d. mokykloje pradinių klasių mokiniai varžėsi tarpusavyje, įvyko finalinės varžybos.

Tarp 1-2 klasių jėgas išbandė 1a, 1b, 1c, 1d ir 2a klasės. Mažieji pirmokai kovėsi įnirtingai, ir nors ir buvo mažesnio ūgio, ne vieną kartą aplenkė antros klasės mokinius. Tačiau teko nusileisti, pirmąją vietą ir teisę atstovauti mokyklą kovo mėnesio finaluose tarp keturių Vilniaus mokyklų iškovojo 2a klasės mokiniai.

Tarp 3-4 kasių jėgas išbandė 3a, 3b, 3c, 4a, 4b klasės. Vyko įnirtingos kovos, daug triukšmo ir palaikymo šūksnių aidėjo iš palaikymo komandų. Stipriausia ir aktyviausia komanda, surinkusi daugiausia pergalių buvo 3c klasė. Kuri iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti mokyklą kovo mėnesio finaluose.

Finaluose mokinius palaikė klasiokai, auklėtojos ir mokyklos direktorius Antanas Kalinauskas.

Geriausiais žaidėjais išrinkti: Kipras Deveikis (1a klasė), Joris Valasevičius (1b klasė), Arminas Jablonskis (1c klasė), Eimantas Naikus (1d klasė), Lukas Varneckas (2a klasė), Augustas Petrulevič (3a klasė), Matas Satkevičius (3b klasė), Oskaras Kanapickas (3c klasė), Edgar Višnevskij (4a klasė), Augustas Jucevičius (4b klasė).

Visos svarbios varžybų akimirkos, džiugūs laimėjimai ir apdovanojimai užfiksuoti nuotraukose, video reportažuose. Po apdovanojimų vyko fotosesija, buvo įamžintos visos klasės.

Vilniaus Maironio progimnazija

Vilniaus Maironio progimnazija

Didelis dėkui treneriui Augustinui Terleckui už darbą su vaikais, mokytojoms už savo komandų palaikymą. Pusfinalius ir finalus stebėjo ir naudingus patarimus dalino regbio akademijos vyr. treneris Vidmantas Valys. Vaikai sulaukė ir apdovanojimų. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ geriausius žaidėjus apdovanojo regbio kamuoliais. VŠĮ „Sveikas miestas“ rūpinosi, kad visi vaikai būtų apdovanoti medaliais ir taurėmis. Finalinėse varžybose dalyvavo „Sveiko miesto“ atstovė Genovaitė Astrauskienė, kuri vaikams įteikė medalius, taures (www.sveikasmiestas.lt). Vaikų troškulį malšino rėmėjų dovanos, mineralinis vanduo „Hermis“ (www.hermis.lt), tai vanduo, kuris savyje prisotintas mineralinėmis medžiagomis ir pasižymi išskirtinėmis gydomosiomis savybėmis. Mokyklos bibliotekai buvo padovanotos knygos. Komandos, kurios neužėmė prizinių vietų, buvo apdovanotos saldžiais prizais, saldžius prizus vaikams dalino VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ vykdančioji direktorė Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė.

Žiūrėti Video ir nuotraukas, bus vėliau.