Pramoginė kelionė limuzinu ir laisvalaikis Belmonte

2013-10-20 Nr-1Kažkada, netolimoje praeityje, globos namų vaikai išdavė Vidmantui savo svajonę- pasivažinėti limuzinais. Tąkart skubiai buvo rasta įmonė, nuomojanti limuzinus, ir po neilgų derybų vadovė sutiko vaikams padovanoti kelių valandų pasivažinėjimą didžiuliu, prabangiu limuzinu. Ir data buvo iškart suderinta- spalio 20-oji.

2013-10-20 Nr-2Po neilgo laukimo išaušo ta, dvidešimtoji. Diena buvo apsiniaukusi, bet juk ne pėsčiomis keliauti vaikai susiruošė! Lygiai vienuoliktą valandą ryto prie Antakalnio vaikų namų prisiparkavo didžiulis baltas limuzinas papuoštas VRA vėliavėlėmis. Ir aštuoniolika labiausiai nusipelniusių (geru elgesiu ir mokslo pasiekimais) vaikų iš Antakalnio ir Minties namų išvyko pramogauti. Beje norėtume paminėti, kad Česlovas iš Antakalnio, kuris labai laukė šios kelionės, užleido savo vietą limuzine broliukui Robertui, kuris labai stengėsi mokytis, bet vietos jam nebebuvo likę.

2013-10-20 Nr-3Visą valandą važinėję po rytinį Vilnių keliauninkai atvyko savo limuzinu į prabangųjį Belmontą. Apvaikščioję ir apžiūrėję visą teritoriją ir padūkę prie Vilnelės visi susirinko į Belmonto amfiteatrą, kur jų laukė rungtys ir žaidimai su prizais. Beveik visus prizus laimėjo Andžėjus, tik vienas- pagrindinis, VRA marškinėliai atiteko Jonui, kuris per trumpiausią laiką apibėgo Belmonto teritoriją.

2013-10-20 Nr-4Po kelių valandų pramogų visi sugužėjo į Belmonto restoraną papietauti. Vaikai valgė sriubos, o antram teko pasirinkti iš keturių patiekalų- šašlykų, naminių koldūnų, vėdarų ar cepelinų. Keista bet populiariausias patiekalas buvo vėdarai, vieninteliai, kurių jų teigimu, vaikai negauna savo globos namuose. Dar paskanavę firminės Belmonto giros ir tris kart padėkoję personalui visi nuskubėjo prie savojo “bolido”, kuris apsukęs kelis ratelius po senamiestį, grąžino vaikus į realybę.

Norėtume padėkoti įmonės “Mano limuzinas” savininkei ponei Gražinai už dovanotą vaikams pasivažinėjimą geriausiu jos limuzinu ir Belmonto administracijai už suteiktą 50% nuolaidą pietų sąskaitai.

Daugiau nuotraukų: PHOTO