Pirmieji mokyklų finalai
Regbio TAG žaidynių dalyviai

Regbio TAG žaidynių dalyviai

Kovo 9 d. Radvilų gimnazijoje įvyko pirmieji projekto „Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ finalai. Finalinėse varžybose susikovė stipriausios keturių miestų mokyklų 1-2 kl. aštuonios komandos. Mokykloje nuo ryto susirinko gausus būrys S. Stanevičiaus progimnazijos, Maironio progimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos bei J. Basanavičiaus progimnazijos mokytojai su komandomis, mokyklų rinktinės su geriausiais žaidėjai ir gausus būrys palaikančių tėvelių, senelių.

Vaikai turėjo galimybes savo jėgas išbandyti su visomis komandomis. Sužaistos ne vienerios varžybos. Mažieji pirmokai kovėsi įnirtingai, nenusileisdavo varžovams, ir nors ir buvo mažesnio ūgio, ne vieną kartą pelnydavo taškus savo komandai.

Mama, tai aistringiausias sirgalius

Mama, tai aistringiausias sirgalius

Visos varžybos buvo įnirtingos, nei viena komanda nenorėjo nusileisti. Daugiausiai taškų varžybų metu surinko komandos: J. Basanavičiaus rinktinė ir  M. Mažvydo 1a-2g kl. komanda. Šios komandos aikštelėje yra surinkusios net po 9 taškus.

Labiausiai susirinkusius varžovus intrigavo finalai. Dėl III vietos kovėsi M. Mažvydo progimnazijos rinktinė ir J. Basanavičiaus progimnazijos 2a klasė. Kova buvo tolygi, komandos vis išlaikydavo lygiąsias, ir laimėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. Rezultatu 6-7, M. Mažvydo progimnazijos rinktinė iškovojo trečiąją vietą, o J. Basanavičiaus progimnazija 2a klasė užėmė ketvirtąją vietą.

J. Basanavičiaus progimnazijos rinktinė ČEMPIONAI

J. Basanavičiaus progimnazijos rinktinė ČEMPIONAI

Dėl I vietos aikštelėje susitiko Maironio progimnazijos 2a klasė ir J. Basanavičiaus progimnazijos rinktinė. Visas varžybas pirmavo J. Basanavičiaus progimnazijos rinktinė, Maironio progimnazijos 2a klasei tik vieną kartą pavyko pramušti priešininkų gynybą. Rezultatu 5-1, pirmąją vietą laimėjo J. Basanavičiaus progimnazijos rinktinė.

Už aikštelės ribų vaikų komandas palaikė gausus tėvelių, senelių, brolių ir sesių būrys, už kiekvieną savo mokyklos komandą sirgo ir atvykę klasių mokytojai.

Geriausiais žaidėjais išrinkti: S. Stanevičiaus progimnazijos 2a kl. žaidėjas Titas Mikolajūnas bei rinktinės žaidėjas Kostas Kudirka (1e klasė), M. Mažvydo progimnazijos 1a-2g kl. žaidėjas Aurimas Šimoliūnas bei rinktinės žaidėjas Einoras Srėbalius (2n klasė), Maironio progimnazijos 2a kl. žaidėjas Dovydas Valūnas bei rinktinės žaidėja Kamilė Dubovičiūtė (1b klasė), džiugu, kad tarp geriausių žaidėjų yra ir mergaičių. J. Basanavičiaus progimnazijos 2a kl. žaidėjas Kasparas Kirejevas bei rinktinės žaidėjas Titas Kurpis (2e klasė).

Šuolyje pelnomi taškai

Įspūdingai šuolyje pelnomi taškai

Visos svarbios varžybų akimirkos, džiugūs laimėjimai ir apdovanojimai užfiksuoti nuotraukose, video reportažuose. Didelis dėkui vyr. treneriui Vidmantui Valiui už varžybų organizavimą ir teisėjavimą, jam teisėjauti padėjo Erika Šimkonytė bei Julius Melnikas. Julius ne tik teisėjavo aikštelėje, bet ir komentavo visas varžybas. O žiūrėti varžybas, girdint komentarus, žiūrovams yra daug suprantamiau ir įdomiau.

Vaikai sulaukė ir apdovanojimų. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ geriausius žaidėjus apdovanojo sportiniais marškinėliais. VŠĮ „Sveikas miestas“ rūpinosi, kad visi vaikai būtų apdovanoti medaliais ir taurėmis. Finalinėse varžybose dalyvavo „Sveiko miesto“  atstovė Genovaitė Astrauskienė, kuri vaikams įteikė medalius bei taures (www.sveikasmiestas.lt). Vaikų troškulį malšino rėmėjų dovanos, mineralinis vanduo „Hermis“ (www.hermis.lt), tai vanduo, kuris savyje prisotintas mineralinėmis medžiagomis ir pasižymi išskirtinėmis gydomosiomis savybėmis. Komandos, kurios neužėmė prizinių vietų, buvo įteikti saldūs prizai, saldžius prizus vaikams dalino VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ vykdančioji direktorė Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė.

Žiūrėti video ir nuotraukas: Nr.1, Nr.2, Nr.3 ir Nr.4