Pirmieji finalai

Įsibėgėjo projekto „Sportuojantys vaikai – regbio TAG žaidynės 2019“ veiklos. Pirmieji finalai įvyko S. Stanevičiaus progimnazijoje, kur užsiėmimus vaikams vedė treneris Benediktas Lynch. Visą savaitę pradinių klasių mokiniai varžėsi tarpusavyje, o penktadienį, vasario 8 d. įvyko finalinės varžybos.

Pusfinalyje kovėsi aštuonios klasės: 1b, 1c, 2a, 2b, 3e, 3b, 3d ir 4b. Visos varžybos vyko labai aktyviai, ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Komandas palaikė klasiokai, kurie ne tik skandavo, bet ir buvo pasigaminę plakatus. Buvo daug džiaugsmo, ir nusivylimo, nes laimėti norėjo visi.

Finalų metu išaiškėjo nugalėtojai, kuriais tarp 1-2 kl. tapo 2a klasės komanda, tarp 3-4 kl. nugalėtojais tapo 4b kl. komanda.

Finaluose mokinius palaikė ir vyresnių klasių mokiniai, kurie stebėjo varžybas, mokytojai, tėveliai, seneliai, už mokinių pergalės sirgo ir mokyklos direktorė Onutė Sabaitienė.

Geriausiais žaidėjais išrinkti: Emilis Matuzas (1b klasė), Vytautas Jakštas (1c klasė), Mindaugas Šlapikas (2a klasė), Augustinas Patockas (2b klasė), Martynas Tunkevičius (3b klasė), Audrius Garbaras (3d klasė), Tomas Ilgevičius (3e klasė), Ignas Uždavinys (4b klasė).

Didžiausias džiaugsmas laukė vaikų po varžybų, kurių metu vyko fotosesija, buvo įamžintos visos laimingos vaikų ir mokytojų akimirkos.

Didelis dėkui treneriui Benediktui Lynch už darbą su vaikais, mokytojoms už savo komandų palaikymą ir papildomas treniruotes kūno kultūros pamokų metu. Pusfinalius ir finalus stebėjo ir naudingus patarimus dalino regbio akademijos vyr. treneris Vidmantas Valys. O kokie apdovanojimai be rėmėjų! O jų buvo ne vienas. VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ geriausius žaidėjus apdovanojo regbio kamuoliais. VŠĮ „Sveikas miestas“ rūpinosi, kad visi vaikai būtų apdovanoti medaliais ir taurėmis. Finalinėse varžybose dalyvavo „Sveiko miesto“ atstovė Genovaitė Astrauskienė, kuri vaikams įteikė medalius, taures (www.sveikasmiestas.lt). Vaikų troškulį malšino rėmėjų dovanos, mineralinis vanduo „Hermis“ (www.hermis.lt), tai vanduo, kuris savyje prisotintas mineralinėmis medžiagomis ir pasižymi išskirtinėmis gydomosiomis savybėmis, kuris taip svarbus dabar, kai siaučia tiek visokių nepageidautinų virusų. Ir žinoma buvo saldumynai, kaip be jų. Saldžius prizus vaikams dalino VŠĮ „Vilniaus regbio akademija“ vykdančioji direktorė Giedrė Ramanauskaitė-Kedikienė.

Žiūrėti VIDEO ir nuotraukas, bus vėliau