Nauji VRA nariai iš Žolyno gatvės prisijungia prie mūsų klubo

2013-10-31 Nr-1Vakar vakare prie trenerio Danilos vedamos treniruotės su Minties ir Antakalnio vaikais prisijungė penki nauji nariai. Jie atvyko iš Žolyno vaikų namų.

Prieš beveik du mėnesius naujai iškeptas treneris Augustinas ėmėsi savo regbio žinias diegti Antakalnio vaikų globos namų auklėtiniams. Vaikai noriai įsitraukė ir lankė treniruotes. Bet Augustinas sužinojęs, kad netoli yra dar vieni globos namai, pasitaręs su treneriu- šefu Vidmantu, nusprendė aplankyti tuos namus ir pabandyti sudominti vaikus regbiu.

2013-10-31 Nr-2Kaip tarė- taip ir padarė. Praėjusį ketvirtadienį prie Antakalnio namų susirinko trijūlė: Vidmantas, Augustinas ir Danila. Susisodino į automobilius Minties ir Antakalnio sportininkus ir nurūko Žolyno gatvės link. Prie jų taip pat prisijungė ir Rita.

Aktų salėje susirinko nemažai vaikų ir keli auklėtojai. Treneriai pristatė regbį, prisistatė patys ir paprašė jau sportuojančių vaikų pasidalinti savo mintimis ir įspūdžiais apie regbį. Vėliau buvo pasiūlyta išeiti į kiemą ir pažaisti regbį. Nors oras tą dieną buvo lietingas, norinčių išbandyti savo jėgas atsirado. Gaila, bet paaugliai atsisakė prisijungti. Užtat mažieji nejausdami jokių kompleksų dėl taisyklių nežinojimo, noriai taškėsi purvyne, kai tuo metu jų auklėtojai pasislėpę po medžiu nuo lietaus, aikčiojo dėl to, kad vaikai gali peršalti, susitepti ar panašiai.

2013-10-31 Nr-3Po ketvirtadienio pažinties, penki iš tądien dalyvavusių vaikų ryžosi prisijungti prie mūsų bendruomenės ir išbandyti savo jėgas regbyje. Turime vilties, kad norinčių atsiras daugiau, kadangi po treniruotės vaikai automobilyje vienas per kitą dalinosi įspūdžiais, o vienuolikametė Sabina pasiteiravo, kur galima surasti regbio taisykles, kad geriau suprasti šią sporto šaką. Jai taip patiko treniruotė, kad į ateinantį ketvirtadienį vyksiančius užsiėmimus net ruošiasi atsivesti iš Italijos atvykstančius jos aplankyti globėjus. Globos namų darbuotojai stebėjosi vaikų užsidegimu ir energija, kai jie parbėgę pasakojo įspūdžius.

Taigi, mes laukiame jūsų ir priimsime jei tik turite noro sportuoti ir žaisti regbį.

Daugiau nuotraukų: PHOTO