Moterų R7 turnyras Rygoje

2014-04-14 Nr.0Šeštadienį Latvijos Ozolnieki stadione vyko Rygos atviros taurės moterų regbio čempionatas. Dalyvavo 9 komandos, tarp jų ir Vilniaus regbio akademija. Geras oras ir puikus merginų nusiteikimas bylojo, kad diena bus smagi. Šį sezoną VRA merginų komanda labai internacionalinė – mūsų gretas papildė 4 italės, įnešusios lengvo chaoso ir linksmybių, 3 prancūzės, pasižyminčios gracija ir jėga, bei 1 dar neperprasta graikė. Trenerio Danilo vairavimo ypatumai bylojo, kad kelionė bus nenuspėjamai smagi ir kiek ilgesnė, nei įprastai, tačiau šį kartą itališkas organizavimas pasiteisino ir visur spėjom laiku.

2014-04-14 Nr.1Komandos buvo suskirstytos į 3 pogrupius. Burtai lėmė, kad VRA pogrupyje buvo praeitų metų čempionės Latvijos Selena ir gilių šaknų neturinti Livonijos komanda. Pirmąsias varžybas prieš Livoniją rezultatu 25:0 laimėjo VRA. Taškus pelnė Erika Šimkonytė (20 tšk.) ir Flavia Saraceni (5 tšk). 7 iš 9 VRA merginų, vykusių į čempionatą, tai buvo pirmosios regbio varžybos, tad pergalė labai saldi! Įspūdingas debiutas, įkvėpė dar daugiau motyvacijos kovoti, tačiau patirties stoka vis gi darė savo – prieš Seleną pralaimėjom 0:47. Pirmąjį kėlinį dar bandžiusioms pasipriešinti VRA merginoms pritrūko sportinio pykčio. Savo grupėje likome antros, tad ketvirtfinalyje teko susigrumti su kitos grupės pirmoje vietoje esančioje Latvijos LSPA komanda, kuri negailestingai žlugdė mūsų menkiausiais viltis ir laimėjo rezultatu 43:0. Likus žaisti kiek mažiau, nei 3 minutes skaudžią traumą patyrė VRA kovingoji žaidėja Cindy, kuriai dviejose vietose lūžo kaulai ties čiurna ir šiandien Lazdynų ligoninėje jau atlikta operacija – koja sutvirtinta varžtais. Nuoširdžiai linkime jai kuo greičiau pasveikti! Suskaičiavus taškų santykį VRA merginos turnyre užėmė 6 vietą., tuo tarpu Selena ir LSPA komandos pasidalino 1 ir 2 vietas.

Turnyre taip pat dalyvavo Lietuvos moterų regbio rinktinė, kuri užėmė 3 vietą, bei Lietuvos II moterų komanda, kuri liko 5 vietoje. Šį kartą neteko susigrumti su tautietėm, tačiau jau šį šeštadienį Lietuvos moterų regbio čempionato I etapo metu turėsime galimybę pakovoti tiek su Lietuvos, tiek su Latvijos komandomis. Kviečiame merginas prisijungti prie Vilniaus regbio akademijos ir smagiai leisti laiką tiek aikštėje, tiek už jos ribų.

Daugiau nuotraukų:  FOTO