„Mo“ žeminimas ir Lietuvos pralaimėjimas 37-21

2013-04-14 Nr-22Rezultatyviai Lietuvos rinktinėje debiutavo Akademijos vėjerio centras Edmundas Grybauskas. Deja, švęsti nebuvo ko, nes Lietuvos rinktinė Šveicarijai pralaimėjo 37-21.

Lietuviams rungtynių pradžia buvo sunki ir dar neįpusėjus pirmam kėliniui rinktinė jau atsilikinėjo 17-6. Mūsų vyrams vis dėl to pavyko pasitempti ir pelnę porą žeminimų, iš kurių vienas Edmundo, jie išsiveržė į priekį 17-18.

2013-04-14 Nr-11Beveik visa antrąjį kėlinyje vyko apylygė kova, tačiau paskutinės penkiolika minučių buvo tiesiog kraupios Lietuvos rinktinei. Komandai labai pakenkė kapitono Karolio Navicko išvarymas dešimčiai minučių. Šveicarai pasinaudojo aikštėje tvyrojusiu lengvu chaosu, padidino tempai ir greitai susikrovė neįveikiamą persvarą.

Rezultatas 37-21 tiesiog neatspindi rungtynių eigos, bet turi labai didžiulę įtaką turnyrinei diviziono lentelei. Kol kas Lietuva neturi nė vieno taško ir tupi lentelės apačioje. Reikia tikėti, kad užpykę vyrai sugebės po dvejų savaičių sulamdyti kroatus ir pakilti iš nelabai garbingos penktos vietos.