Marijampolėje vykusiame K. Radzevičiaus atminimo regbio-7 turnyre nugalėjo Vilniaus VRA vyrų ir moterų komandos

2017-05-28 Nr-4Moterų turnyre, kuris buvo ir atviras Lietuvos čempionatas, antrąją vietą užėmė Marijampolės ŽSM, trečiąją – Olštyno (Lenkija) ekipa, ketvirtąją – Vilniaus VRA-2 (jai atiteko Lietuvos pirmenybių bronza).

Vyrų turnyre VRA vaikinai tris sykius nugalėjo kovingai rungtyniavusius Marijampolės „Sūduvio“ regbininkus. Geriausiu turnyro žaidėju „VRA-Tomosta” pripažintas Domantas Stravinskas.

Paskutinį gegužės savaitgalį moterų regbio komanda su treneriu Algimantu Žvinkliu lankėsi Marijampolėje, kur Sūduvos stadione vyko kasmetinis Konstanto Radzevičiaus atminimo turnyras bei tuo pačiu metu Lietuvos moterų čempionatas.

2017-05-28 Nr-3Lietuvos moterų čempionate dalyvavo Vilniaus Regbio Akademijos dvi ekipos ir Marijampolės ŽSM komanda, o prie K. Radzevičiaus atminimo prisijungė ir Lenkijos Getrzvaldo „Sportowy Rugby“ komanda. VRA merginos buvo itin užsidegusios ir troško pergalių bei žinojo, kad norint kažko pasiekti reikės atiduoti visą save.

Vilniaus „VRA-RM Cargo Baltic” regbininkės po dramatiškos kovos 7:5 įveikė lenkes ir 31:0 pranoko VRA antrąją komandą. Tuo tarpu marijampolietės 20:7 nugalėjo VRA-2 ekipą ir 25:5 – „Sportowy Rugby“ komandą. Tai reiškė, kad finale susitiks „VRA-RM Cargo Baltic” ir Marijampolės ŽSM komandos. Vilniaus regbininkės surengė keletą gražių atakų bei pademonstravusios geresnę ištvermę, iškovojo pergalę prieš ŽSM 29:5. „VRA-RM Cargo Baltic” geriausia žaidėja pripažinta Sabina Sinkevič, o VRA-2 – Indrė Mickevičiūtė.

2017-05-28 Nr-10Vilniaus „VRA-RM Cargo Baltic” pirmoji komanda užėmė pirmą vietą tiek turnyre, tiek čempionate, o antroji komanda čempionate užėmė trečią vietą ir turnyre ketvirtą vietą. Visa tai dėka trenerio ir komandos kapitonės, kurie visada motyvuoja ir ragina atiduoti visą save.

Po varžybų nuotaikos buvo itin puikios, po apdovanojimų VRA regbininkės nuvyko atsigaivinti prie ežero, o atsivėsinusios keliavo atgauti jėgų – pavalgyti. Svarbiausia, merginos su kiekvienom varžybom vis tobulėja, atranda spragų, kurias ištaiso ir tikisi, jog ateityje šis sportas Lietuvoje bus toks pat populiarus kaip ir kitose šalyse.